Apie mus  

 
„Ogmios miestas“- patogi vieta mieste – tarp Žirmūnų – Verkių – P. Lukšio – J. Kubiliaus gatvių, lengvai pasiekiama nuosavu ir viešuoju transportu.

Tai tarsi miestas mieste, kuris kuria savo veidą, savo identitetą, originalią prekybinę aplinką, suburia žinomas prekybos įmones, garsius prekių ženklus.

Tai - miestas, turintis savo kvartalus, alėjas, skverus, aikštes ir kiemus, pavadintus vardais.
Taip po truputį vystant šį projektą, nusprendėme visą mūsų valdomą 20 ha teritoriją miesto centre, apjungti į vieną visumą, didžiausią Lietuvoje prekybinę zoną, skirtą  KIEKVIENAM ir pavadinti ją  „Ogmios miestu“.

Kad būtų patogiau, teritoriją suskirstėme į vienas kitą papildančius atskirus kvartalus, pagal skirtingus kliento poreikius. Taip suformuojamas platus prekių asortimentas - tenkinantis įvairius poreikius, bet netelpantis po prekybos centro formatu. Taip „Ogmios miestas“ tapo didžiausia prekybinė teritorija Vilniaus centre suskirstyta į konceptualias zonas (kvartalus)– „Mašinų kvartalas“, „Šeimos aikštė“, „Interjero alėja“, „Ūkio kiemas“, „Namų skveras“ – kurios turi visus miesto identifikavimo atributus. Kiekviena iš šių zonų lankytoją pasitiks pagal prekių ir paslaugų asortimentą sukoncentruotos parduotuvės ir paslaugų įmonės. Jų yra daugiau kaip 150. Laisvalaikio centrų, taip pat netrūksta, čia įsikūrę boulingas, teniso, biliardo klubai, šokių studijos, lauko kavinės ir daug kitų. Čia rasite ką nuveikti ir ką pirkti visai šeimai – vienu metu galima pasitaisyti ar nusiplauti automobilį, nusipirkti maisto, drabužių, pavalgyti ir t.t.;

Visas parduotuves galite pasiekti automobiliu arba nueiti iki tolimiausios parduotuvės pėsčiomis, užtruksite ne ilgiau dešimties minučių kelio gryname ore.

Visų amžiaus grupių, profesijų žmonės laukiami šiame demokratiškame prekybiniame mieste. Mes tikimės, kad kiekvienas čia ras, ko jo širdis geidžia, ir mūsų viltys bei  įdirbis pasiteisins.

Mūsų šūkis - KIEKVIENAM SAVAS.

Vizija - Sukurti unikalią prekybinę ir socialiai aktyvią vietą Vilniaus mieste.