GEISTĖ interjero alėja  

 

UAB "Geistė"- tai ilgametę rėminimo patirtį turinti kompanija. Įmonė nuolatos siekė nepriekaištingo bei greito aptarnavimo, o darbas profesionalia įranga suteikia galimybę užtikrinti minimalų atlikimo laiką bei maksimalias rėminimo darbų galimybes. Tad iki dabar sukaupta ilgametė darbo patirtis leidžia užtikrinti profesionalų rėminimo paslaugų teikimą.

Mūsų kolekciją sudaro keli šimtai rėmų pavyzdžių, kurie yra nuolatos atnaujinami. Kadangi esame vieni iš nedaugelio rėminimo medžiagų importuotojų Lietuvoje, galime pasiūlyti ne tik platų rėmų asortimentą, bet ir patrauklias kainas.

Rėminimo saloną papildo ir kitos interjero detalės- itališki žalvario gaminiai, pasižymintys išskirtinumu, prabanga ir kokybe, taip pat reprodukcijos bei įvairiausių dydžių bei profilių standartiniai rėmeliai, skirti nuotraukoms, diplomams įrėminti. 

Mūsų nedidelis kolektyvas rėminimo salone Vilniuje kiekvieną klientą sutiks maloniai ir padės atrasti tinkamiausią variantą- Įrėminkite lengvai, greitai, kokybiškai, profesionaliai ir gera kaina!Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 10:00-19:00 I - V
  • Nedirba VI
  • Nedirba VII
Kontaktinė informacija

UAB "Geistė"
P.Lukšio g. 17, Vilnius
Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: 8 6 7476 738
El. paštas vilnius@geiste.lt
http://www.geiste.lt

staigmenų čekis_šone
Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.