VIP ZONE interjero alėja  

 


  <div justify;"="">Naujas vardas – ilgametė patirtis. Jau 17 metų sėkmingai dirbame su aukščiausią kokybę siūlančiais Europos ir JAV gamintojais. Pas mus rasite vienų žinomiausių pasaulyje baldų gamintojų Domus Venture, Bukatchi, Life Outdoor Living,  Doppler, Lechuza, La Siesta, Kettler kiemo baldus. Tai funkcionalūs, išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės, atsparūs temperatūrų pokyčiams baldai, todėl idealiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms. Dėl puikių eksploatacinių savybių, plataus baldų asortimento, unikalaus dizaino ir idealaus kainos bei kokybės santykio, šių gamintojų baldai dažnai pasirenkami kuriant lauko restoranų, viešbučių ar poilsio namų interjerą ir eksterjerą.

Pas mus taip pat rasite pirmaujančių visame pasaulyje masažinių baseinų gamintojų Hotspring ir Softub produktus. Hotspring kompanija ne tik diktuoja masažinių baseinų madas savo išskirtiniu dizainu, bet ir siūlo krištolinio tyrumo vandenį be jokio chloro. Softub išskirtinumas – mobilumas, baseinus galite lengvai transportuoti. Aptakių, apvalių formų baseinai ypač talpūs, o minkštas vidus leidžia patogiai įsitaisyti ir mėgautis. Be šių išskirtinių produktų salone „VIP ZONE” galėsite išsirinkti nepakartojamų spalvų hamakus, skėčius, vazonus su savaiminio drėkinimo sistema, sensorines šiukšlių dėžes, drėgmės rinktuvus bei kitas prekes Jūsų komfortui.

Esame tikri - pasirinkdami mūsų siūlomą produkciją, Jūs sukursite jaukią ir išskirtinę aplinką sau ir savo šeimai.  Atstovaujami ženklai Domus Venture, Bukatchi, LifeOutdoorLiving, Kettler, Hotspring, Softub, Doppler, Lechuza, La Siesta, Fral. Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 10:00-20:00 I - V
  • 10:00-20:00 VI
  • 10:00-18:00 VII
Kontaktinė informacija

"Ogmios miestas",
Interjero alėja, Lukšio g. 23,
Vilnius
Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: +370 601 00012
El. paštas info@vipzone.lt
www.vipzone.lt
 

Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.