Big Star parkas outlet  

 

"Big Star"prekės ženklas buvo įkurtas 1972 metais Šveicarijoje. 70-taisiais ir 80-taisiais, jis palaipsniui stiprino savo pozicijas pasaulinėje rinkoje, Europoje, ypač Vokietijoje ir Prancūzijoje, kur jis buvo patekės tarp geriausių mados prekinių ženklų.
1990 metais Big Star pasirodė Lenkijoje, iš pradžių licenzijos pagrindais. Palaipsniui plečiant pardavimo tinklą ir didinant pardavimus, lenkų bendrovė perėmė 100% koncerno akcijų.
Per kelis dešimtmečius BIG STAR tapo viena iš labiausiai gerbiamų drabužių bendrovių rinkoje ir pelnė titulą dažniausiai perkamo džinsų prekės ženklo Lenkijoje [šaltinis: Pentor RI 2010]. Jis dabar turi daugiau nei 200 parduotuvių tinklą šalyje ir ji nuosekliai vysto savo pardavimų tinklą užsienyje: Vokietijos, Vengrijos, Slovakijos, Ukrainos, Baltarusijos, Libano, Baltijos šalyse ir t.t.
Big Star kuria drabužius, kurie puikiai atitinka dabartinių laikų poreikius ir skirtingus žmonių pomėgius, nepriklausomai nuo figūros. Madingi sukirpimai ir turtinga spalvų gama, kartu su aukštos kokybės medžiagomis, tai priežastis, kodėl Big Star produktus renkasi įvairaus amžiaus ir gyvenimo būdo pirkėjai.
Big Star džinsus galima dėvėti įvairioms progoms, priedo platus asortimentas viršutinių drabužių gali patenkinti labai skirtingus poreikius . Kuriant drabužius įmonė vadovaujasi, visu pirma, klientų komforto jausmui patenkinti, ir galimybe pirkėjams patiems kurti savo stilių. Todėl dėvint Big Star drabužius jus visada jausitės puikiai."Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 10.00-20.00 I - V
  • 10.00-20.00 VI
  • 10.00-18.00 VII
Kontaktinė informacija


Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: 8 636 00406
vilnius@bigstarjeans.lt
www.bigstarjeans.lt

Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.