STUDIO BALANCE parkas outlet  

 

                  Atsipalaiduok, pailsėk nuo miesto įtampos ir JUDĖK
                                  megaudamasis gyvenimu.
                  "Studio Balance" - teisingas požiūris į JUDESĮ!

Kas yra Kettler Sling treniruotės?
     Kettler kabančių diržų sistema yra viena iš naujausių ir efektyviausių treniruočių koncepcijų pasaulyje. Sistema vysto lankstumą , stiprumą, ištvermę , stabilumą ir ypač giliuosius raumenis. Treniruotės gerina sąnarių stabilumą, mobilumą, laikyseną, sumažina traumų riziką. Treniruočių metu, kaip ”svoris”, naudojamas tik Jūsų kūnas. Treniruotės labai populiarios JAV ir visame pasaulyje. Sistemą naudojasi aukšto lygio sportininkai, sporto komandos, kariai, kineziterapeutai ir tai išbandyti su specialisto priežiūra gali kiekvienas.

Kas yra Pilates treniruotės?
     Pilatesas – tai kūno valdymo metodika, kurios tikslas – harmonizuoti kūną ir sielą, grąžinti jiems pusiausvyrą ir leisti organizmui pačiam išsigydyti.
Pilates kūną treniruoja visiškai kitaip, negu kitos technikos. Treniruojant giliuosius (laikysenos) raumenis, kūnas stiprinamas iš vidaus į išorę, subalansuojant raumenyną ir sukuriant taisyklingą laikyseną. Taip kūnas tampa ilgesnis, lieknesnis, labiau išvystytas ir stangresnis. 

Kuo ypatingos “Studio Balance” treniruotės?
   
Treniruotės be papildomų svorių   - visos  treniruotės vyksta  be papildomų svorių ir nenaudojant sunkių, daug vietos užimančių treniruoklių. Sakoma “Originalumas slypi paprastume” , taip ir “Studio balance” treniruotėse kiekvieno mūsų kūno originalumo ir svorio naudojimas pratimų metu, suteikia paprastumo pojutį kasdienio gyvenimo balanse.

Dėmesys kiekvienam judesiui – treniruočių metu dėmesys suteikiamas taisyklingam kiekvieno pratimo atlikimui. Pratimai atliekami individualiai, pagal žmogaus pasirinktą intensyvumą, pulsavimo sudėtingumą, darant reikiamas pertraukas bei įsiklausant į savo kūną, nes tik taip pasiekiami geriausi rezultatai.

Treniruotės nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo – treniruočių metu yra ugdomas požiūris į sveiką sportą, jas gali lankyti kiekvienas ieškantis kažko naujo ir/ar besidomintis jau patikrintais, žinomais metodais.
Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 10:00-21:30 I - V
  • 09:00-18:00 VI
  • 09:00-18:00 VII
Kontaktinė informacija

"Ogmios miestas"
Parkas Outlet II-as aukštas
Žiūrėti žemėlapyje

www.facebook.com/studiobalance.lt

Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.