OXOX šeimos aikštėje  

 

OXOX – vaikiškų drabužių ir aksesuarų prekinis ženklas, priklausantis bendrovei „Vilaugė“. 
UAB „Vilaugė“ kuria ir siuva vaikiškus rūbus, skirtus berniukams ir mergaitėms, kurių ūgis nuo 86 iki 152 cm. Spalvingi ir ilgaamžiai drabužiai pasižymi antialerginėmis savybėmis, gaminami iš ekologiškų medžiagų. Kompanijos dizaineriai didelį dėmesį skiria drabužių konstrukcijai, siekia kurti patogius ir judesių nevaržančius rūbus bei papuošti juos vaikų mylimais personažais. 
2014 metų pabaigoje OXOX kolekcijose apsigyveno Vytauto V. Landsbergio vaikiškų knygelių herojus lapiukas Pūkis, dainelės “Kaip gera, kai man gera” personažai, 2015 pradžioje į parduotuves ir el. paduotuvę www.eoxox.com atkeliavo arklys Dominykas. 
2015 metų pradžioje bendrovė žengė žingsnį pirmyn – tapo pirmąja Pabaltijo šalyse tekstilės kompanija, įsigijusia teisę kolekcijas papuošti populiariais MINIONS („Pakalikų“) personažais. 
Siekdama kurti vaikų mėgstamus ir tėvų vertinamus drabužius, „Vilaugė“ bendradarbiauja su vaikais: jie kartu su dizaineriais kuria drabužių kolekcijas, dalyvauja drabužių fotosesijose, OXOX prekinio ženklo socialinėje veikloje. Jie – tikrieji ir nepakartojami OXOX ambasadoriai. 

OXOX: vaikai – vaikams.

Atstovaujami ženklai OXOX Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 10.00-20.00 I - V
  • 10.00-20.00 VI
  • 10:00-18:00 VII
Kontaktinė informacija

„Ogmios miestas“,
Šeimos aikštė 9,
Vilnius
Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: 8 683 62655
El. paštas: info@oxox.lt
www.eoxox.com/lt/

Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.