GUT ūkio kieme  

 

GUT – naujas prekės ženklas bendrovės (anksčiau žinomos kaip VEKTRONA), nuo 1998 m. vartotojams siūlančios pagrindinių Europos gamintojų buitinės technikos už itin patrauklią kainą.
Kodėl verta atrasti? Tam yra trys priežastys.
 
  • Kaina. GUT praktiškai visą produkciją importuoja tiesiai iš gamintojų. Nemokant tarpininkams sumažėja galutinė prekės kaina.
  • Vertė. GUT renkasi tik pačius patikimiausius Europos prekės ženklus. Tiek tinklalapio, tiek fiziniame parduotuvių asortimente visada gausu ir nebrangių, ir pačių moderniausių išskirtinių aukštos klasės prietaisų.
  • Rūpestis. GUT importuotų prekių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą atlieka patys GUT specialistai, o tai reiškia sparčiai, kokybiškai, kruopščiai ir atsakingai.
 
GUT.lt ir parduotuvėse prekės skirstomos į 2 pagrindines grupes – naujas ir nukainotas.
Naujos – tai prekės originalioje pakuotėje.
Nukainotos – paprastai tai prekės iš Europos parduotuvių vitrinų arba prekės iš nemokių įmonių. Šios prekės gali būti su pakuotės, išorės pažeidimais arba nukainotos dėl daugybės kitų priežasčių. 95 % nukainotų prekių yra nenaudotos.
 
Drauge mes galime sukurti tobulą buitį!
Jūsų GUTAtstovaujami ženklai SIEMENS BOSCH, SMEG, AEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, JUNKER, LIEBHERR, PRIVILEG, SAMSUNG, PROGRESS, GORENJE, CONSTRUCTA, PHILIPS, LEONARD, HOOVER, HANSEATIC, WHIRLPOOL, AMICA, ARISTON, BEKO, CANDY, INDESIT, LG, KRUPS, RUSSELL HOBBS, JURA. Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 9:00-18:00 I - V
  • 10:00-15:00 VI
  • Nedirba VII
Kontaktinė informacija

GUT | UAB „Vektrona“
„Ogmios miestas“,
Ūkio kiemas 1,
Verkių g. 29,
Vilnius
 
Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: 8 (5) 2741144
El. paštas: vilnius@gut.lt
www.gut.lt

Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.