VYZIJOTULIS ūkio kieme  

 

UAB "VYZIJOTULIS" salone rasite platų Norvegų gamintojo NORDPEIS  židinių komplektų, krosnelių, ugniakurų, krosnių pasirinkimą. Taip pat Schiedel kaminų sistemas, bei didelį biožidinių asortimentą geriausiomis kainomis.

Štai penki punktai, kodėl verta rinktis Nordpeis:
Dizainas ir įvairovė: Nordpeis kompanija gali pasiūlyti labai platų gaminių asortimentą. Įvairaus dizaino stilių, dydžių ir medžiagų įvairovę.
Alinka: Visos židinių kapsulės ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą ir atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus šiuolaikiniams židiniams. Tai reiškia, kad jos suteikia maksimalią šilumą ir tuo pačiu minimaliai teršia aplinką suodžiais ir nesudegusiomis dujomis.
Saugumas: Nordpeis židiniai yra saugūs, todėl jums neberikės rūpintis kitais priešgaisriniais reikalavimais. Dauguma Nordpeis židinių galima montuoti ant medinių grindų.
Ekonomika: Kadangi Nordpeis židiniai ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą, tai su nedideliu kiekiu malkų jūs gaunate daugiau šilumos (iki 50%). Įsigiję mūsų židinį jūs padidinate savo turto vertę.
Kokybė: Nordpeis yra lyderiai pasaulyje, gaminant židinius iš karščiui atsparaus betono. Židinių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Nordpeis, savo gaminiams suteikia 5, 10 ir net 15 metų garantijas.
 
Atstovaujami ženklai NORDPEIS, SHIEDEL Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 09:00-18:00 I - V
  • 10:00-14:00 VI
  • Nedirba VII
Kontaktinė informacija

„Ogmios miestas“,
Ūkio kiemas 3,
Verkių g. 29,
Vilnius
Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: +37065576444
info@zidinys.com
www.zidinys.com

Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.