MENIU
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

4 taisyklės, kuriomis vadovaujantis, išsirinksite gerą dviratį

2017.05.24, Laisvalaikis


Atšilus orui dažnas norime vis daugiau laiko praleisti lauke. Dviratis – tam puiki išeitis. Su šia transporto priemone riedėti galima ir į darbą, ir į parką, ir į kelionę. Tiesa, specialistų teigimu, prieš perkant dviratį reikia gerai apsvarstyti ir nedaryti skubotų sprendimų.

  1. Pigesnis dviratis gali būti apgaulė. Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios parduotuvės „ZEG dviračiai” atstovų, dažnas pirkėjas nori sutaupyti, deja, kartais sutaupius ir nupirkus pigesnį dviratį, po metų ar dviejų į jį tenka investuoti daugiau negu iš karto pasirinkus šiek tiek brangesnį, bet geresnį variantą. Taigi lyginant du dviračius, vieną pigesnį, ir vieną geresnį, per keletą eksploatacijos metų, prie pirminės dviračio kainos pridedant išlaidas, galutinė suma yra tokia pati arba labai panaši.
  2. Dažnai žmonės nusiperka dviratį jo net neišbandę. Tai siaubinga klaida. Prieš perkant dviratį būtina atsisėsti ant dviračio ir juo šiek tiek pasivažinėti. Geriausiai išbandyti net kelis dviračius. Pasak specialistų, pirkdami drabužius arba batus žmonės visada eina persirengimo kabiną ir matuojasi. Dviratį taip pat būtina „pasimatuoti”. Dviračių parduotuvės specialistas pirmiausia jums padės išsirinkti tinkamą dviračio tipą. Tada sureguliuos ir paaiškins kaip pačiam susireguliuoti  sėdynės aukštį, atstumą iki vairo, vairo aukštį, vairo iškyšos pakrypimo kampa ir kitus reikalingus parametrus. Nuo to priklausys jūsų sėdėsena ir važiavimo kokybė. Netinkamai pasirinkus dviratį važiavimas gali tapti kančia – skaudės stuburą, greičiau nuvargs rankos, bus traumuojami kelio sąnariai ir pan.
  3. Svarbu skirti biudžetą. Ekspertų teigimu, žmonės dažnai daro klaidas, nustatydami biudžetą: nusprendžia su dviračiu važinėti į darbą arba rytais treniruotis, bet nusiperka pigų dviratį. Jeigu planuojate daug važinėti dviračiu būtina pirkti kokybiškesnį ir investuoti šiek tiek daugiau. Taip pat būna ir atvirkščiai, kuomet žmonės nusiperka brangų dviratį už 2000 eur, o su juo išvažiuoja vos 1 kartą per mėnesį.
  4. Į kainą atsižvelgti labai svarbu. Visada išlieka taisyklė – kiek mokame, tiek ir gauname. Kuo brangesnis dviratis, tuo aukštesnio lygio, kokybiškesnės, lengvesnės komplektuojančios dalys į jį bus sudėtos. Kuo dažniau planuojate važinėtis su dviračiu, tuo daugiau patartina į jį investuoti. Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios parduotuvės „ZEG dviračiai” atstovų, važiavimo komfortas taip pat priklauso nuo dviračio kainos. Brangesnis dviratis bus lengvesnis, tiksliau jungs pavaras, geriau riedės, ne taip greitai susidėvės grandinė, žvaigždžių blokai, stabdžių diskai ar stabdžių kaladėlės ir padangos. Patartina rinktis žinomų pasaulinių gamintojų dviračius, kurie visada būna kokybiški. Geriau vengti pigių dviračių, parduodamų turguose bei dideliuose prekybos centruose. Šiuo metu žinomų garsių dviračių gamintojų suaugusių dviračių kainos prasideda nuo 350 – 400 eur. Vidutines klasės hibridinį arba kalnų dviratį su vidutine pavarų perjungimo sistema, su hidrauliniais diskiniais stabdžiais galite įsigyti specializuotose dviračių parduotuvėse už 500 – 600 eur.

 

 

2 žmonėms patinka
Komentarai:

#ogmiosmiestas