Tau sako - "sėdėk tiesiai, atsistok tiesiai, išsitiesk, nebūk toks sulinkęs, patiesink nugarą", o tau kyla klausimas - kaip tai padaryti?? Kaip galiu būti tiesus, jei iš esmės esu netiesus?

Būtent to moko Iyengar jogos metodika: lygiavimo, tikslumo, labai aiškaus suvokimo, ką reiškia BŪTI TIESIAM.

Vienas netaisyklingas pėdos pasukimas gali turėti įtakos tavo kryžkaulio sąnariams, o neatsargus elgesys su keliais - sąlygoti jų pažeidimus ir skausmą. Paprastas pasisukimas keliant savo vaiką ar kokį sunkesnį daiktą, gali "surakinti" nugarą ilgam. Net paspyrus sunkų lagaminą koja į kitą kambario pusę, gali skausmingai timptelti kirkšnį. Tad kaip to išvengt?

Jogos krypčių yra daugybė. Bet ar žinai, kad rimtai į darbą su žmogaus kūnu žiūrintys jogos mokytojai būtinai sudalyvauja bent keliuose Iyengar jogos seminaruose, kad turėtų žinių pagrindą, leidžiantį jiems drąsiai statyti žmogų į pozicijas ir būti tikram, kodėl asanos atliekamos BŪTENT TAIP ir ne kitaip.

Šiame seminare gausi pagrindines žinias, kaip sudėlioti savo kaulus, raumenis, kūno dalis į taisyklingą ir tiesią pozą. Visa tai galėsi panaudoti savo jogos praktikoje, o taip pat ir kasdieniame gyvenime: sėdint, vaikštant, lipant, mankštinantis, bėgiojant, kilnojant. Kaip apsaugoti savo kelius, čiurnas, klubo bei peties sąnarius, kaip turėti stiprų kaklą ir jo nesužaloti. Taip pat aiškinsimės, kaip būti tiesiam tuomet kai esame apsivertę, t.y. stovime ant galvos ar pečių.

Ši trijų valandų joga tinka visiems jau praktikuojantiems jogą, bent kažkiek bandžiusiems, taip pat negalintiems apsispręsti, kurią jogos šaką pasirinkti. Tinka ir mėgstantiems sportuoti, judėti, bėgioti, turintiems mažų vaikų ir daug aktyvios buities. Tiek moterims, tiek vyrams. Tinka tiems, kad dirba sėdimą arba stovimą darbą ir daug valandų per dieną nekeičia savo kūno padėties.

Programa:
12:00 - renkamės
12:15 - 12:45 - pradžia, trumpa teorija
12:45 - 14:45 - Jogos asnaų praktika
14:45-15:00 - relaksacija
15:00-16:00 - aptarimas, pasidalinimai, arbata.

Jogos praktiką ves sertifikuota Iyengar jogos instruktorė Aistė Margė
https://www.facebook.com/margejoga/

Keturių valandų seminaro kaina 30 Eur.
Grupėje maksimaliai 10 Žmonių. Registruotis būtina.

Avansinis mokėjimas 12 Eur. Neatvykus avansas nėra grąžinamas, bet jį galima panaudoti Marge Joga Studijoje (1 jogos pamoka grupėje). Sąskaitos numerį atsiųsiu į e-mail.

Vieta: Marge Joga Studija, Ogmios miestas, Įėjimas C2, 2 salė.
Registracija ir klausimai: welcome@marge.lt, 860505651