Iniciatyva draugiškiems aprangos, avalynės ir aksesuarų mainams.

Kaune jau du kartus vykusios, Karolinos Samalės organizuotos Dalybos taip įkvėpė, kad vilnietės, palaikomos nuostabių Vilkės namai kūrėjų, taip pat nusprendė vienos su kitomis pasidalinti jaukioje moterų draugijoje, įkvepiančioje Vilkės namų erdvėje Šiaurės miestelyje, Ogmios mieste, PC "Outlet park" Laisvalaikio terasoje (antrame prekybos centro aukšte) ?

DALYBOS - renginys, kuriame moterys dalinasi nenešiojamais, bet KOKYBIŠKAIS, gražiais ir švariais drabužiais (moterų, vyrų ir vaikų), batais, aksesuarais, papuošalais bei daiktais (knygomis ir kitais dalykais, kurie, jūsų nuomone, gali patikti ar būti naudingi kitiems) ?

Tai - ne labdaros renginys, tad drabužiai ir daiktai, kuriais dalinsimės neturėtų būti tie, kurių ,,laikas jau baigėsi" ir, kuriuos jau norisi išmesti.

Dalybos - galimybė paleisti ir dovanoti kitoms tai, ko pačioms jau nebereikia, ko vis negalite suderinti su kitais drabužiais, netinka dydis, spalva ar forma ir t.t. ?

Daiktais dalinamasi be jokio užmokesčio, todėl atneškite tai, ką galite tiesiog atiduoti. Dalybų metu netgi nebus ,,lygių mainų" - galima viską atiduoti ir nieko nepaimti arba paimti, bet neatnešti savo daiktų, jeigu nerasite tinkamų ?

Taigi, labai lauksime visų: ir norinčių pasidalinti savo daiktais, ir norinčių atrasti sau ką nors naujo ir gražaus (galbūt Kalėdų ar Naujųjų šventei? ;) ), ir tų, kurios tiesiog nori jaukiai praleisti vakarą.

Naujų šeimininkų neradę drabužiai, avalynė, aksesuarai ir kiti daiktai bus paaukoti moterų dienos centrui.

Renginio metu žoleles renkanti, maišanti ir kvapnias bei gydančias arbatas parduodanti Jovita Baranauskienė kvies paklausyti apie skirtingų žolelių poveikį ir naudą, vaišins kūną ir sielą sušildančiomis arbatomis ir kvies jų įsigyti dovanų sau arba artimiesiems ☕️?

Atsineškite ir ką nors saldaus! ?

Registruotis nereikia, tiesiog ateikite :)

Lauksime visų nuo 17.30 iki 20.30 - galite ateiti bet kuriuo metu, nuo pradžių arba pavėlavusios - kaip jums patogu!

Labai visų lauksime! ?

Kontaktas pasiteiravimui: Agnieta - 8 621 56330