JOGOS UŽSIĖMIMAI BŪSIMOMS MAMOMS, MOTERIMS PO GIMDYMO AR PRADEDANČIOSIOMS PRAKTIKUOTI JOGĄ.

Kviečiame atvykti ir su vaikais - galės kartu mankštintis arba būti šalią (jiems rasime ką veikti).

SAUGI IR SĄMONINGA KŪNĄ SUTVIRTINANTI JOGA

Tai išskirtiniai jogos užsiėmimai, ypač tinkantys besilaukiančioms ir neseniai pagimdžiusioms moterims. Tai saugi, relaksacinio pobūdžio ir harmonizuojanti joga. Šių unikalių jogos užsiėmimų metu naudojamos kai kurios pagalbinės priemonės, kad tiek būsima mama, tiek vaisius būtų saugūs ir gautų maksimalią naudą be persitempimo ar pervargimo. Pozos orientuotos į tiesią nugarą ir sveiką stuburą, švelnūs tempimai malšina juosmens įtampas, stiprina dubens dugno raumenis ir visa tai atliekama be nuovargio ar persitempimo.

Ši jogos praktika padeda išplėsti erdvę gimdoje, taip užtikrinama tinkama kraujo cirkuliacija bei sukuriama vietos vaisiui laisvai judėti. Kvėpavimo pratimai atveria krūtinės ląstą, padeda deguoniui geriau patekti į kraują – tiek mamai, tiek vaisiui, taip pat jie veikia raminančiai.

Ši praktika tinka moterims nuo 20 nėštumo savaitės, o taip pat pogimdyviniu laikotarpiu.

Tad labai kviečiame būsimas mamas ir moteris, neseniai jomis tapusias, į išskirtinius užsiėmimus ne tik kūnui, bet ir sielai išlaisvinti ir paglostyti. Jeigu neseniai pagimdėte, vakeliui reikia jūsų nuolatinio buvimo šalia – atvykite su kūdikėliu – kol jūs mankštinsitės, vaikutis galės snausti gultukyje ar šalia jūsų ant minkšto apklotėlio (vaikelį tikrai bus kur pamaitinti ir pakeisti sauskelnes).

Užsiėmimus veda jogos mokytoja Aistė Margė (Marge Joga ) – žavi, besišypsanti, lengvutė jogos fėja, trijų vaikučių mama. Jogą Aistė atrado 2003-aisiais. Trijų neštumų ir gimdymų laikotarpiu joga buvo kiek primiršta kol prieš porą metų grįžo visu intensyvumu – šiuo metu Aistė jau antrus metus studijuoja Iyengar jogos metodą Tarptautiniuose jogos mokytojų kursuose, kurie truks trejus metus. Studijų periodu žinių semiamasi iš stipriausių Europos Iyengar jogos mokytojų. Minėto metodo propaguotojai į kūno praktikas žiūri itin atsakingai – kiekviena poza yra tiksli iki detalių.

Todėl tai labai saugi ir sąmoninga praktika, itin tinkanti nėštumo laikotarpiu – naudojama daug pagalbinių priemonių, kurios gelbsti atliekant tiek sudėtingesnes, tiek ir labai paprastas pozas. Praktikos metu raginama įsiklausyt į savo kūną, pajusti jo galimybes, praktikuoti iki savo ribos bei išmokti tinkamai atsipalaiduoti.

Kada: antradieniai ir ketvirtadieniai

Kaina: 11 Eur (vienkartinis apsilankymas) (balandis - po 7 eur)

Laikas: 10- 11.15 val. (po užsiėmimų turėsite ramaus laiko pokalbiams ir arbatai)

http://vilkesnamai.lt/registracija/

Dėl papildomos infromacijos rašykite žinutę FB Vilkės namai

registracija@vilkesnamai.lt

tel.+370670 82111, +37067907000