EN RU
Meniu
AIKIDO DOJO „SŪKURYS“

Prano Golovač (1966–2017) įkurta Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ yra viena seniausiai gyvuojančių aikido organizacijų Lietuvoje. Per 20 „Sūkurio“ gyvavimo metų čia aikido treniravosi šimtai suaugusiųjų, paauglių ir vaikų, išugdyta daugiau nei 40 juodojo diržo meistrų.

„Sūkurio“ instruktoriai daugiau nei 10 metų kasmet stažuojasi Pasauliniame Aikido Centre Japonijoje, vadinamame „Hombu Dojo“. Jau penkerius metus iš eilės „sūkuriečiai“ yra kviečiami atstovauti Lietuvą Visos Japonijos Aikido Festivalyje – pagrindiniame Japonijos ir pasaulio aikido renginyje, kuriame pasirodo garsiausi Japonijos aikido meistrai bei kviestinių šalių atstovai.

Šį sezoną „Sūkurys“ pradeda naujose erdviose salėse. Viena jų – Ogmios mieste, Laisvalaikio terasoje. Čia treniruotis aikido kviečiami visi: vaikai, moterys, vyrai, senjorai (į vaikų grupes priimami nuo 6 m., suaugusiųjų – nuo 14 m.). Tinkamiausią laiką ir grupę treniruotėms kviečiame susirasti treniruočių tvarkaraštyje.

Fizinis pasiruošimas ir amžius treniruojantis aikido nėra svarbiausia. Visa aikido technika yra itin įvairiapusiška, todėl treniruotis lėtai ar greitai, atidirbinėti bei tobulinti įvairius technikos elementus yra ypač įdomu. Pagyvenusio amžiaus žmonės bei neturintys stiprių fizinių gebėjimų palengva ir su dideliu malonumu aikido gali treniruotis ilgus metus. O pasiruošusieji treniruotis intensyviai, su porininku dirba spartesniu tempu. Svarbiausia treniruočių užduotis „Sūkuryje“ – akcentuoti ne aukštus sportinius rezultatus, bet išugdyti sugebėjimą harmoningai dirbti ir treniruotis su bet kuriuo partneriu.

Aikido treniruotės stiprina sveikatą ir didina pasitikėjimą savo jėgomis, aikido judesiai koreguoja laikyseną, mažina įtampą, moko susikaupti, teisingai įsitempti bei atsipalaiduoti, natūraliai ir ramiai reaguoti į bet kurią situaciją.

Sužinokite daugiau apie aikido treniruotes „Sūkuryje“.

Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ yra Lietuvo Aikido Aikikai federacijos (LAAF) narys bei steigėjas. Kartu su LAAF jis priklauso ir Tarptautinei Aikido Federacijai (IAF). LAAF bei jos nariams yra suteiktas oficialus Aikikai Hombu Dojo pripažinimas, patvirtintas Pasaulinio Aikido Centro vadovo Moriteru Ueshibos parašu. „Sūkurys“ su LAAF kasmet Lietuvoje organizuoja tarptautinius aikido seminarus, vedamus geriausių meistrų iš Pasaulinio Aikido Centro.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 31C, Outlet Park, II aukštas


Telefonas: +370 612 00688
El. paštas: info@aikidosukurys.lt
Tinklapis: http://www.aikidosukurys.lt/

Atidaryti žemėlapyje
Darbo laikas
ŠIUO METU: ATIDARYTA

Pr

06:30
-
21:00

A

09:30
-
21:00

T

06:30
-
21:00

K

09:30
-
21:00

Pn

06:30
-
21:00

Š

10:00
-
14:00

S

Nedirba

ŠIUO METU: ATIDARYTA
Panašios parduotuvės

Grožis ir sveikata, Laisvalaikio terasos paslaugos

Solo Tu

I–V: 09:00-20:00
VI: 09:00-16:00
VII: Nedirba

Būreliai vaikams ir jaunimui, Laisvalaikio terasos paslaugos, Vaikams

Mentalinės aritmetikos akademija

I–IV: 16:00-19:30
V, VII: Nedirba
VI: 10:00-14:00

Būreliai vaikams ir jaunimui, Laisvalaikio terasos paslaugos, Vaikams

BE GOOD šokių studija

I, II, VII: 10:00-22:00
III–VI: 10:00-20:00