Meniu
Lietuvos Tarptautinė Baleto akademija

Jau nuo pirmųjų atidarymo metų (2009 m.) įgijusi didelį pasitikėjimą ir populiarumą Lietuvoje, per 8 gyvavimo metus tapo žinomiausia lietuvių baleto mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mokykla turinti savo šokio estetiką, švarą ir kokybę.

Mokyklai vadovauja - tarptautinės klasės šokeja - Kristina Sliesoraitienė, mokyklos meno vadovai -  Žilvinas Beniuševičius ir Aušra Šimkutė. Mokytojai vienijami bendrųjų mokyklos tikslų ir veiklos, yra aukščiausio lygio specialistai Lietuvoje.

Pagrindinis tikslas – sukurti mokyklą, kurioje sistemingai klasikinio šokio (baleto) galės mokytis visi norintys bei gebantys vaikai ir suaugusieji. Tai mokykla, kurioje vyrauja neformali atmosfera, dėmesingumas kiekvienam. Mokyklos programos yra skirtingos įvairiems mokinių lūkesčiams ir poreikiams patenkinti. Programos pritaikytos ir nuolat atnaujinamos.

Mūsų siekis - kad žmogus, besimokantis baleto, įgytų aukščiausio lygio žinias ir lavėtų visapusiškai. Savo veikloje vengiame pigaus ir greito rezultato, neskoningo meno pristatymo.

Mūsų pasiekimai:
Mūsų mokiniai daugkartiniai tarptautinių konkursų: JAV, Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje nugalėtojai, prizininkai bei finalistai. Tokios gausios konkursų geografijos ir laimėjimų (vaikų kategorijose) Lietuva per savo baleto istorija dar nėra turėjusi!

Baleto mokykla organizuoja vienintelį Lietuvoje Vilniaus jaunųjų baleto solistų konkursą, kurį remia Lietuvos kultūros ministerija.

Mokykla sukūrusi ir parodžiusi tris baleto spektaklius. Spektaklis "Snieguolė ir septyni nykštukai" buvo unikalus, nes baletą šokantiems vaikams grojo vaikų simfoninis orkestras! Šį spektaklį filmavo Lietuvos valstybinė televizija.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 29, Outlet Park II aukštas


Telefonas: +370 612 04562
El. paštas: administratore@baletas.com
Tinklapis: http://www.baletas.com

Atidaryti žemėlapyje
DARBO LAIKAS
ŠIUO METU: ATIDARYTA

P

16:00
-
20:00

A

16:00
-
20:00

T

16:00
-
20:00

K

16:00
-
20:00

Pn

16:00
-
20:00

Š

Nedirba

S

Nedirba

ŠIUO METU: ATIDARYTA
Panašios parduotuvės

Vaikams

Zoopark

I–VII: 10:00-20:00

Būreliai vaikams ir jaunimui, Užsiėmimai suaugusiems ir šeimai, Vaikams, Laisvalaikio terasos paslaugos

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“

I–V: 07:00-21:00
VI, VII: Nedirba

Laisvalaikio terasos paslaugos, Sportas

Sporto klubas ,,Priklausomi nuo sporto"

I–IV: 06:00-22:00
V: 06:00-21:00
VI, VII: 08:00-19:00