EN RU
Meniu
Mentalinės aritmetikos akademija

Mentalinė aritmetika – tai unikali, tūkstančius metų siekianti metodika,  padedanti vystyti  protinius gebėjimus  4-16 metų vaikams.  Metodikos  esmė - skaičiavimas mintinai. Įsisavinęs šios programos mokymus, vaikas geba  mintyse išspręsti bet kokias aritmetines užduotis per keletą sekundžių (sudėtis, atimtis, daugyba, dalyba, kvadratinė šaknis). Ir tai jis atlieka  greičiau už skaičiavimo mašinėlę.

Mentalinė Aritmetika- tai kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių harmonizavimas,  prieinamais, kiekvienam suvokiamais būdais. Šios praktikos padeda lengviau įsisavinti aplinkos informaciją, greičiau ir sveikiau susiorientuoti  mus supančiame pasaulyje, prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios gyvenimiškos aplinkos. Tai niveliuoja stresą, psichinę įtampą, pakelia savivertę, suteikia pasitenkinimą savimi ir savo pasiekimais. Praktikos pritaikytos kiekvienam, siekiančiam sveiko gyvenimo būdo.

MENTALINĖS ARITMETIKOS  praktikų dėka:

  1. Gerėja dėmesio koncentracija: susikoncentravę ties užduotimi, žmonės atsiriboja nuo visko, kas blaško jų dėmesį. Todėl lavinamas įgūdis vienu metu dalyvauti keliose  mąstymo ir dėmesingumo reikalaujančiose veiklose.
  2. Gerėja susikaupimas ir įsiklausymas: dirbant su paveikslais ( tai- viena  intelektualaus lavinimo metodikos dalių ), sprendžiant uždavinius,  pakanka tik žvilgterėti į paveikslėlį su užduotimi ir  žmogus  iškarto pradeda ją vykdyti. Nuolat treniruojantis šie įgūdžiai tobulėja. Aštrėja koncentracija į sakomus žodžius, todėl užduoties nereikia kartoti,  ji išgirstama  išsyk ir momentaliai pradedama vykdyti.
  3. Tobulėja vaizduotė ir gebėjimai vizualizuoti: užsiėmimų metu jau nuo pat pradžių  mokoma mintyse įsivaizduoti  sprendimų sąlygas. Nuolatinis šių technikų taikymas , lavina  mąstymą ir vysto smegenis.
  4. Sustiprėja atmintis: užsiėmimų metu prisimenamos įvairios skaičių kombinacijos, kurios pateikiamos paveikslėliuose. Fotografuojamoji atmintis laiko mintyse skaitliukų vaizdinį visų užsiėmimų metu. Kiekvieną kartą atliekant užduotį, skaitliukų vaizdinys akimirksniu sukuriamas smegenyse, todėl vis labiau stiprėja ir vystosi smegenų neuronų jungtys.
  5. Lavėja gebėjimai greitai ir tiksliai pasirinkti: pagal šią programą užduotis siekiama atlikti kiek įmanoma sparčiau. Pamažėle, žingsnelis po žingsnelio, leidžiama vis trumpiau susitelkti ties užduoties sprendimu. Ši technika moko  teisingai paskirstyti ir pajausti laiką, išliekant tiksliais ir susikoncentravusiais ties užduotimi.
  6. Vystosi gebėjimas skaičiuoti mintyse: tai visiškai natūralus ir laukiamas rezultatas, kuris gaunamas dirbant su šia programa-  užduotys atliekamos labai lengvai ir su įdomumu.  Mintyse  sugebama greičiau atlikti sudėtingus aritmetikos uždavinius, nei naudojantis  elektroniniu skaičiuotuvu.
  7. Vystomas kūrybinis mąstymas: treniruodamasis žmogus vysto gebėjimus įsivaizduoti, kūrybines įžvalgas, atmintį, koncentraciją ir kitus intelektualius gebėjimus. Sugeba kūrybiškai išspręsti jam kylančias problemas ir su įkvėpimu bei dideliu pasitikėjimu savimi imasi bet kokios užduoties.
  8. Stiprėja pasitikėjimas savimi: žmogus vis labiau pasitiki savimi, vysto savo intelektualius gebėjimus.  Jaučiasi psichiškai ir emociškai stabilesnis nei kiti. Tai jį dar labiau įkvepia ir skatina siekti vis geresnių rezultatų.
KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 31C, Outlet Park, II aukštas


Telefonas: +370 606 48131
El. paštas: mentalinearitmetika@gmail.com
Tinklapis: http://www.abakus.lt/

Atidaryti žemėlapyje
Darbo laikas
ŠIUO METU: UŽDARYTA

Pr

16:00
-
19:30

A

16:00
-
19:30

T

16:00
-
19:30

K

16:00
-
19:30

Pn

Nedirba

Š

10:00
-
14:00

S

Nedirba

ŠIUO METU: UŽDARYTA
Panašios parduotuvės

Kitos paslaugos, Vaikams

Logopedijos centras „PAPŪGA“

I–V: 08:00-19:00
VI, VII: Nedirba

Būreliai vaikams ir jaunimui, Laisvalaikio terasos paslaugos, Sportas, Užsiėmimai suaugusiems ir šeimai, Vaikams

AIKIDO DOJO „SŪKURYS“

I, III, V: 06:30-21:00
II, IV: 09:30-21:00
VI: 10:00-14:00
VII: Nedirba

Grožio paslaugos, Laisvalaikio terasos paslaugos, Sveikata

Masažo miestas

I–V: 08:00-21:00
VI: 10:00-16:00
VII: Nedirba