Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Nuo išskirtinio skonio vyno ar šampano iki klasika tapusių kokteilių

2017-06-19 , Maistas


Ieškote naujų skonių ne tik gastronomikoje, bet ir mėgstate degustuoti įdomaus skonio gėrimus? Gurmanų teigimu, verta išbandyti ne tik lengvo skonio vynų ar putojančių vynų, bet ir puikiai tiksiančių kokteilių skonių. Specialistai pateikia išskirtinio skonio gėrimų sąrašą.

 „Amžinoji klasika“ – džinas su toniku

Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios „Bottlery” parduotuvių tinklo vadovės Baltijos šalims Miletos Matulevičienės, labai populiarus kokteilis yra „amžinoji klasika“ – džinas su toniku. „Kasmet klientai domisi ir ieško kokybiškų „Tonic“ ar kitų skonių vaisvandenių kokteiliavimui. Vienas iš populiariausių kokteilių – tai džinas su „Tonic“ ar kitu vaisvandeniu. „Gin Tonic“ kokteilių įvairovė yra labai plati, tad čia lieka vietos ir eksperimentavimui”, – pasakojo specialistė.

Pasak pašnekovės, šią vasarą „Bottlery“ siūlo naują išskirtinio skonio vaisvandenių „FRANKLIN&SONS” asortimentą. Tarp jų –  įdomūs aukštos kokybės gazuoti gaivieji gėrimai, puikiai tinkantys ne tik atsigaivinimui, bet ir kokteiliams.

Kalbant apie džiną, specialistai pataria neapsiriboti ir tik vienos šios rūšies gėrimu. Skirtingos rūšys – skirtingi skoniai. Džino asortimentas labai platus.

Rožiniai vynai 

Matulevičienės teigimu, rožinių vynų naujienos šį sezoną stebina skonių išskirtinumu. „Patarčiau paragauti rožinio Provanso vyno „J.L. QUINSON Rose Cotes de Provance A.C.” Taip pat išraiškingo skonio yra ir šio sezono naujiena rožinis putojantis vynas ,,Moutard Methode Tradicionelle Rose NV” . Šis Moutard šeimos putojantis rausvasis vynas gamintas vien iš Pinot Noir derliaus”, – teigė ekspertė.

„Bottlery” parduotuvių tinklo vadovės teigimu, reikėtų nenuvertinti ir lietuviškų vynų skonio. Jie sparčiai randa kelią į klientų pirkinių krepšius visai ne be reikalo. Vienas iš populiarėjančių lietuvių kuriamų vynų „Voruta” šį sezoną pristato naujieną – braškių vyną, kuris tarpukariu buvo vienas garsiausių ir pelnė tarptautinį pripažinimą.

Šampanas

Kalbant apie išskirtinės kokybės gėrimus, būtina paminėti ir šampaną „Šią vasarą Francois Diligent šampano namai pristato itin lauktas naujienas. Viena jų – „FRANCOIS DILIGENT Trois Pinot Champagne A.C.” – šampanas, kuris gaminamas iš nuosavuose Côte des Bar vynuogynuose užaugintų Pinot Noir, Pinot Meunier bei Pinot Blanc uogų. Tai vienintelis šampanas pasaulyje, kuriam naudojamas tik Pinot šeimos vynmedžių derlius. Ne ką nuo šio gėrimo atsilieka ir šampanas „FRANCOIS DILIGENT Noir de Seine Champagne A.C.”, kurį taip pat rekomenduočiau paragauti”, – pasakojo M. Matulevičienė.

 

Nealkoholiniai gėrimai

Anot specialistės, vis dažniau klientai teiraujasi nealkoholinių vynų, putojančių vynų, alaus ar sidro. „Dėl to savo asortimentą nuolat papildome ir nealkoholinių gėrimų kategorijomis tokiomis kaip alus, sidras, putojantis vynas ir vynas”, – sakė ji.

 

Komentarai: