Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Sužavės gurmanus: TOP 5 skanėstai piknikui

2018-08-22 , Maistas


Pripažinkime, neatsiejama vasaros dalimi jau spėjo tapti piknikas gamtoje su artimaisiais. Geras oras, puiki kompanija ir, žinoma, skanus maistas! Taigi kokių skanumynų įsidėti į savo pikniko krepšį, kad nustebinti liktų net išrankiausi gurmanai? 

Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios parduotuvės „Assorti” marketingo vadovės Miglės Černikovaitės, renkantis produktus piknikui rekomenduojama atsižvelgti į kokybę. „Visuomet geriau rinktis kelis išskirtinius skanėstus, kurių skonį artimieji atsimins dar ilgai, nei daugybę eilinių užkandžių. Kokybė visuomet laimi prieš kiekybę”, – mintimis dalijosi specialistė. Šį kartą specialistai pateikia TOP 5 produktus iškylos krepšiui:
 
1. Beemster sūris 

Koks gurmaniškas užkandžių piknikas be sūrių! Pasaulyje sūrių rūšių yra daugybė, tačiau kaip tarp jų nepasiklysti? Vienas populiariausių, tarptautiniu mastu pripažintas ir ne vieną nepriklausomą konkursą laimėjęs olandiško karvės pieno sūrio prekės ženklas „Beemster” abejingų nepaliks. „Beemster” gamybos tradicijų saugojimas nuo pat 1901-ųjų leido šiam sūriui užsitarnauti pagarbą – jau 16 metų iš eilės šis sūris yra tiekiamas Olandijos karališkiesiems rūmams.

Gamintojas siūlo skirtingų šio sūrio rūšių. Vienas įsimintiniausių – „Beemster Roayl”, labai mėgstamas su braškėmis. Šios rūšies sūrio švelnų skonį pabrėžia baltieji vynai, pasižymintys abrikosų ar persikų kvapu. Taip pat išbandyti rekomenduojama ir „Beemster X.O.”, kuris išsiskiria savo ilga, 28 mėnesių, brandinimo trukme. Dėl tokios ilgos brandinimo trukmės šis sūris yra itin vertinamas ekspertų visame pasaulyje. Sūris pasižymi ryškiu karamelės skoniu, labai tinka su juodosiomis alyvuogėmis ir medumi.

2. Gigantiškos saldžios alyvuogės 

Visiems alyvuogių mėgėjams vertėtų paragauti gigantiškų saldžių alyvuogių „FICACCI”. Šios alyvuogės yra sodraus, neryškiai saldaus skonio bei yra dvigubai didesnės negu įprastos. Patiekiamos užkandžiams, su raudonuoju, baltuoju vynu. Gigantiškos alyvuogės idealiai tiks prie įvairių sūrių, vytintos mėsos. Negana to, ar žinojote, kad alyvuogės – sveikas užkandis? Jos labai naudingos žmogaus organizmui, mat turi daug geležies, vario, antioksidantų, vitamino E.

3. Bioland ir Naturaland vokiško ekologiški mėsos gaminiai

Iškylos dažniausiai neapsieina be skanios ir geros mėsos. Specialistai gurmanams rekomenduoja paragauti itin kokybiškų ir ekologiškų vokiškų mėsos gaminių be GMO, antibiotikų ir augimo hormonų. „BIOBUHLER” ekologiški mėsos gaminiai „Bioland” ir „Naturland” puikiai tiks iškyloms, piknikams ar vakarienei namuose. 

Paskanauti vertėtų vytintų „Landjaeger BIOLAND” dešrelių, kurios pasižymi tradiciniu, pikantišku žalios mėsos skoniu ir kmynų bei bukmedžio dūmų kvapo natomis. 

 
4. Hey Yum guminukai

Smaližius nustebinti turėtų ekologiški minkšti guminukai „HEY YUM” iš natūralių vaisių ir medaus. Mėlyni guminukai – veganiški, įvairių uogų skonio, raudoni – jogurto skonio, žali – vaisių skonio, geltoni – rūgštūs. Svarbiausia, šie guminukai ne tik skanūs, bet ir sveiki. 
 
5. Vitamin Well

Pikniko krepšyje būtina turėti skanių gaiviųjų gėrimų. Puikus pasirinkimas – funkcinis gėrimas, praturtintas vitaminais ir mineralais. „Vitamin Well” gėrimas yra saldinamas tik vaisių cukrumi. Anot specialistų, tai gera alternatyva saldžioms vaisių sultims ir kitiems gaiviesiems gėrimams.

 

Komentarai: