Naujoji rudens-žiemos lietuviško vaikų mados ženklo kolekcija kviečia mažuosius leistis į klajonę po stebuklingą ir mistifikuotą miško pasaulį, kupiną pasakoms būdingų stebuklų ir nuotykių.

Čia medžiai ir gėlės kalba žmonių kalba, vabalai ištisas dienas žaidžia slėpynes ir lenktynes, samanos kvepia anyžiais ir melisa, čia nereikia laikrodžių, nes laikas tiesiog yra sustojęs.

Naktimis dangus nusidažo levandų spalva, o žvaigždės dainuoja lopšines, nepasidalydamos, kuri dainuos pirma. Uogos čia tokios saldžios, kad net rūgštu. Žaidimai tokie smagūs, kad net sunku įsivaizduoti. Šypsenos plačios ir tikros. Čia visi už vieną ir vienas už visus.

Vienas pagrindinių šio prekių ženklo išskirtinumų – originaliai sukurti medžiagų raštai kiekvienai kolekcijai, taip pat ant drabužių „nutupiantys“ žaismingi užrašai iš lietuviškų pasakų ar jų personažų. Viena svarbiausių ženklo vertybių – kurti vaikišką madą vaikams, nepaverčiant vaikų mažomis suaugusiųjų kopijomis, o leidžiant jiems pažinti ir tyrinėti patį vėjavaikiškiausią laikotarpį – vaikystę. Teikiamas prioritetas vaikų komfortui, sveikatai ir judėjimo laisvei, tačiau lygiai taip pat svarbus vaikų kūrybingumas, jų saviraiška ir skirtingos jų asmenybės. Lietuviškas vaikų mados ženklas kuria žaismingus, vaikystę pabrėžiančius ir laisvai vaikams judėti leidžiančius drabužius iš švelnaus ir minkšto ekologiško trikotažo tiek mergaitėms, tiek berniukams, kurių ūgis yra 62–164 cm.