STUDIJA “Vilkės namai” kviečia besilaukiančias šeimas į informatyvų ir besilaukiančioms šeimoms aktualų seminarą “Pasirengimas gimdyti”.

Gimdymo pagrindinis „herojus“ yra į pasaulį ateinantis naujas žmogus, todėl pasirengimas sąmoningai tėvystei, žvelgimas į gimdymą kaip į vieną svarbiausių ir džiaugsmingiausių gyvenimo įvykių yra didžiulė dovana Jūsų būsimam vaikeliui.

Mokymo-seminaro tikslas padėti būsimiems tėveliams pasiruošti gimdymui:

- Dalyviai sužinos veiksnius, darančius įtaką gimdymui, artėjančio gimdymo požymius, sužinos kas vyksta moters organizme ir kokie ženklai parodo, jog gimdymas prasidėjo.

- Gimdymo procesas bus nagrinėjamas naudojant vaizdinę medžiagą į jį žvelgiant motinos, vaiko, artimo žmogaus akimis.

- Aptarsime medicinos mokslo įrodymais pagrįstas gimdymui naudingas ir nerekomenduotinas praktikas.

- Seminare būsimieji tėvai sužinos apie nemedikamentinius ir medikamentinius nuskausminimo būdus, jų privalumus bei trūkumus.

- Dalyviai išmoks gimdymui palankiausių padėčių, taisyklingo kvėpavimo, gimdymo skausmą padedančio įveikti masažo.

----

Mokymus veda akušerė, VDU edukologijos magistrė Vilija Šlopšnienė, dirbanti LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinikoje, Gimdymo skyriuje. Vilija jau daugiau nei penkiolika metų skaito paskaitas besilaukiančioms šeimoms. Kauno Arkivyskupijos šeimos centre kartu su vyru rengia sužadėtinius katalikiškai santuokai, taip pat yra natūralaus šeimos planavimo instruktorė. Augina keturis vaikus.

---

Data: 2017-06-13

Laikas: 17:30-21:30

Vieta: Studija "Vilkės namai" (II aukštas Laisvalaikio terasoje, Ogmios miestas, Outlet parkas, Lakūnų g. 24, Vilnius, B1 įėjimas).

Trukmė - 4 val.

Kaina: 20 eur (porai 35 eur)

Būtina registracija:

http://vilkesnamai.lt/pasirengimas-gimdymui-koks-galetu-ir-turetu-buti-gimdymas/

Dėl papildomos info: registracija@vilkesnamai.lt