NE TIK PASIMOKYSIME, SUŽINOSIME, BET IR PASKANAUSIME -

ŽALIŲJŲ KOKTEILIŲ IR AUGALINIO PIENO GAMYBOS DIRBTUVĖS.

GALITE DALYVAUTI IR SU MAŽAISIAIS.

Šiltėjant orams, visi norime jaustis geriau: sveikesni, lieknesni, “švaresni” ir lengvesni savo kūne.

Tik ne visada žinome nuo ko pradėti, kaip sudominti savo šeimą ir žinoma vaikus sveikesne ir žalesne mityba. Valgyti daugiau vaisių ir daržovių - misija aiški, tačiau ar visada įmanoma?ŽINOMA!

Klaidingai įsivaizduojame, kad žali kokteiliai negali būti skanūs ar sotūs. Sklando daug mitų apie žaliųjų kokteilių gamybą, jų vienodumą ir nuolatinį alkio jausmą juos vartojant.

Susitikime šį šeštadienį, balandžio 1 d., studijoje “Vilkės namuose” tam, kad išsklaidytume Jūsų abejones ir visi paragautume net 5 rūšių skirtingų žalių kokteilių:

1) detox, 2) desertinio, 3) sotaus, 4) "po treniruotės", 5) pusrytinio.

Dirbtuvių metu taip pat sužinosite, kaip labai paprastai pasigaminti itin maistingo ir organizmui naudingo augalinio pieno.

Susitikime kitokiems šeštadienio pietums.

Nieko su savimi nereikės turėti - beliks klausytis, dalintis, megautis ir džiaugtis naujais skoniais. Kviečiame atvykti su vaikais, kuriems paruošime išskirtinį žaliąjį kokteilį. Taip pat Jūsų vaikai galės daugiau sužinoti, išgirsti ir pamatyti apie vaisius, daržoves, sėklas ir kitus gėrius, dovanojamus gamtos.

Taip pat pavaišinsime veganiškais sausainukais ir pasidalinsime jų receptu.

Dirbtuvėles veda Eglė Žilionytė - žaliųjų kokteilių, kavos ir skanėstų baro "Spotas" šeimininkė. Mergina, kuri nuo mažens matė, kaip maisto pagalba galima gerinti savo sveikatos būklę, pasveikti nuo įvairių negalavimų ir išsaugoti jaunystę. Eglė pati savo kūną "gydo" ir sveikatina ne medikamentais ir papildais, bet gamtos dovanojamomis gėrybėmis, laikydamasi sulčiavimo, sąmoningo badavimo ir vaisių, daržovių ir sėklų gydomosiomis savybėmis.

Ji turės daug ką papasakoti ne tik apie kokteilius, bet ir apie jos matytą ir einamą kelią kartu su sveikata, grožiu ir laime.

Data: 2017-04-01

Laikas: 14-16 val. (galėsime ir užtrukti)

Kaina: vienam asmeniui 21 eur.

Registracija:

www.vilkėsnamai.lt

Vietų skaičius ribotas!