Akrobatikos mokykla „Krokodiliukas“ džiaugiasi kasmet organizuodama unikalias vasaros stovyklas sportuojantiems ir nesportuojantiems vaikams bei jaunimui.

Aktyviai sportuoti ir turiningai pramogauti kviečiami 5-14 metų vaikai ir jaunimas!

Pagrindinis dienos stovyklos TIKSLAS – sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laisvo laiko praleidimas.

Dienos sporto ir laisvalaikio stovykla „Sportas (pa)tinka kiekvienam“ tinka įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo, sportuojantiems ir mažiau aktyviems vaikams bei jaunimui. Čia ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir užsiimama įdomia edukacine veikla, atsižvelgiama į individualius vaikų ir jaunimo poreikius.

Atsakingai ir profesionaliai organizuotos dienos stovyklos programoje numatytos įvairios sportinės treniruotės, linksmos pramogos ir išvykos, atmintį, bendravimo ir kitus socializacijos įgūdžius lavinantys užsiėmimai ir žaidimai, vaikų rezultatų ir asmeninių pasiekimų įvertinimas, gerbiant kiekvieno vaiko individualumą. Nei vienas vaikas stovykloje nesijaučia naujoku! Stovyklautojų laukia nauji draugai, profesionalūs ir draugiški treneriai, įsimintini nuotykiai ir kūrybinga aplinka. Visi treneriai ir kviestiniai pedagogai yra inovatyvūs, turintys didelę darbo patirtį su vaikais. Kiekvieną dieną turėsime mažiausiai vieną akrobatikos treniruotę sportuojantiems ir nesportuojantiems vaikams ir jaunimui. Programoje numatyta kartoti labiausiai pamėgtas ir daugiausiai vaikų gerų atsiliepimų sulaukusias edukacinės programas, skatinančias jaunimo kūrybiškumą ir suteikiančias gerų emocijų.

Dienos akrobatikos stovyklos pamainos:

 

I

2022 liepos 4-8

II

2022 liepos 11-15

III

2022 liepos 18-22

IV

2022 liepos 25-29

V

2022 rugpjūčio 1-5

VI

2022 rugpjūčio 8-12

VII

2022 rugpjūčio 15-19

VIII

2022 rugpjūčio 22-26

Daugiau informacijos apie stovyklas: Akrobatikos mokykloje Krokodiliukas“ arba el.paštu akrobatika@krokodiliukas.lt