EMOCINIO SĄMONINGUMO UŽSIĖMIMAS

Sąmoningumas prasideda tada, kai pradedame suvokti, kad mes esame kažkas daugiau negu tik kūnas, mintys ar mūsų įsitikinimai.

Kartu su dėmesingumo, savitabos bei meditacijos mokytoju Ugniumi Leimontu (Meditacijos mokykla) kiečiame pažvelgti į save iš kitos perspektyvos bei pasitelkiant savistabą, patiems atrasti tai, kuo mes nesame, taip po truputį priartėjant prie to, kas mes esame iš tikrųjų - savo tikrojo AŠ.

Švelniai ir neskubėdami galėsime kartu nusileisti ten, kur nebepasiekia protas ir kur glūdi mūsų atstumti jausmai. Su vieninteliu tikslu - prisiminti kaip tai jaučiasi jausti. O prisiminus jau nenebus taip sunku susitikti jausmus kasdienybėje, išmoksime juos lengviau pastebėti, atpažinti bei susidraugauti su jais.

Didelę užsiėmimo dalį skirsime asmeniniams klausimams, tad bus galimybė kartu pasižiūrėti ten, kur patys ne visada pasryžtam.

Užsiėmimai nedidelėje grupėje, todėl būtina registruotis.

KVIEČIAME:

Data: Kas antrą antradienį, nuo 2017-09-12

Laikas: 18.30- 20.30 val. (pabaigos laikas orientacinis)

Kaina: 15 eur.

Vieta: Studija "Vilkės namai", Verkių g. 29, Vilnius, Šiaurės miestelis (Ogmios miesto Outlet parko korpusas, Laisvalaikio terasa, II aukštas, B1 įėjimas).

REGISTRACIJA:

registracija@vilkesnamai.lt