MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAS VAIKAMS IR TĖVAMS

O kas gali būti nuostabiau nei po savaitės darbų kartu su vaiku pasinerti į kūrybinį procesą? Padėti į šalį rimtus reikalus, ir pabūti drauge nerimtai, o spalvingai. Prakalbinti vaizduotę, atrasti bendrą kūrybos kalbą ir kartu pafantazuoti ant popieriaus lapo.

Kūrybiniai tyrinėjimai - tai kūrybiška ir jauki erdvė ir laikas visai šeimai. Šiame užsiėmime tėvai ir vaikai turės galimybę kartu tyrinėti pasaulį, kurti bei labiau suprasti vienas kitą. Kurdami šeimos nariai emociškai atsipalaiduos bei patirs kūrybos džiaugsmą drauge. Užsiėmimo metu vaikai ir tėvai kartu kurs ne tik piešinį, bet prasmingą tarpusavio ryšį. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti pažinti, priimti vienas kitą bei džiaugtis buvimu kartu spontaniškai kuriant, bendraujant grupėje.

Užsiėmimą ves Fausta Anulytė - pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. „Kūrybinių tyrinėjimų“ idėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė. 

Šeštadienio rytą kursime, atsipalaiduosime, mėgausimės, tyrinėsime ir kalbėsime apie jausmus, spalvas ir netikėtus atradimus. 

DATA: Spalio 27 dieną. 10-11val.
KAINA: dviems žmonėms (vienam suaugusiam ir vaikui) - 14 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės) ((jeigu dalyvauja daugiau šeimos narių - papildomai 5 eurai). 
VIETA: Studija "Vilkės namai", Verkių g. 29/Lakūnų 24, Vilnius (Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa, Outlet pastatas, II aukštas
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: 
Registruotis el. paštu registracija@vilkesnamai.lt
Vieta rezervuojama atlikus pavedimą.
Pavedimo duomenys čia: http://vilkesnamai.lt/kontaktai/

Daugiau informacijos ČIA.