EN RU
Meniu
LEDINUKAS

Žaidimų kambariai „Ledinukas“ gimė su didele energija ir nesuvaldomu noru sukurti būtent tokius žaidimų kambarius, kokius norėtume padovanoti savo vaikui gimtadienio proga, t.y. įdomius, stilingus ir saugius. Kūrėme žaidimų erdves, kuriose vaikai galėtų tiesiog gerai išsidūkti, ko negali padaryti namuose.

"Ledinukas Ogmios miestas" gimė iš Jūsų meilės mūsų Ledinukams ir šis žaidimų kambarys, apimantis beveik 300m2 ploto, yra pats erdviausias ir didžiausias Ledinukas.

Žaidimų kambario visą erdvę sudaro 2 aukštai. Pirmame aukšte jus pasitiks administratorės ir profesionali žaidimų aikštelė, kuri yra net 5 metrų aukščio. Pirmame žaidimų aikštelės aukšte vaikai galės džiaugtis batutu, lyno supynėmis, bokso kriaušėmis, įvairiomis kliūtimis, bei didžiuliu kamuoliukų baseinu ir laipyne iš jo. Antrame aukšte vaikai ras taip pamiltą padangų čiuožyklą, praropojamą tunelį, kamuolių supynes bei minkštą čiuožyklą į kamuoliukų baseiną. O nuo trečio aukšto, patys drąsiausi, įveikę siūbuojamąjį tiltelį, tinklo tunelį ir visas kitas kliūtis, turės galimybę nusileisti išskirtine plienine, spiraline čiuožykla į kamuoliukų jūrą. Prie pagrindinės žaidimų aikštelės įrengta laipiojimo zona su minkštais čiužiniais bei supynėmis, kur vaikai galės smagiai leisti laiką, o tėveliai patogiai įsitaisę ant sėdmaišių bendrauti ir stebėti vaikus.

Taip pat už laipiojimo zonos įsikūrusi jauki mažylių erdvė, su virtuvėle, stumdukais, šokliukais ir žaislais, skirtais patiems mažiausiems. Netoliese įrengta patogi wc zona ir vystymo stalas.

Minkštais laiptais pakilus į antrą aukštą, rasite įrengtus du gimtadienių kambarius - Ledų ir Zefyrų. Kambariai beveik identiški, šviesūs, erdvūs, kiekviename įrengta privati virtuvėlė su kriaukle, šaldytuvu, pasiruošimo vieta bei būtiniausiais indais. Abiejuose kambariuose žinoma rasite didelį gimtadienio stalą ir kėdes aplink jį, atskirai desertų staliuką ir taip pat minkštą bei patogų sėdėjimo kampą tėveliams. Kambariuose pasirūpinome ir atskiromis bluetooth kolonėlėmis bei diskotekos led šviestuvais, tad norint galėsite susikurti savo mėgstamą muzikinį foną, o torto ceremonijos metu įjungti vaikams taip patinkančias diskotekos šviesas. Būnant antrame aukšte pro didelius langus galėsite matyti apačioje saugiai žaidžiančius vaikus, kuriuos prižiūrės ir mūsų administratorė.

"Ledinukas Ogmios miestas" kambarys orientuotas labiausiai į 3-8 metų vaikus.


Telefono skambučius priimame I-VII 10:00 - 19:00.

Rekomendacija prieš vykstant - paskambinti nurodytu telefono numeriu, kadangi lankytojai priimami tik tuomet kai nevyksta privačios šventės.

https://www.facebook.com/vaiku... 

https://www.instagram.com/ledi... 


KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 29J, Ogmios miestas


Telefonas: +370 684 62319
El. paštas: info@ledinukas.com
Tinklapis: https://ledinukas.com/

Atidaryti žemėlapyje
Darbo laikas
ŠIUO METU: ATIDARYTA

Pr

10:00
-
19:00

A

10:00
-
19:00

T

10:00
-
19:00

K

10:00
-
19:00

Pn

10:00
-
19:00

Š

10:00
-
19:00

S

10:00
-
19:00

ŠIUO METU: ATIDARYTA
Panašios parduotuvės

Kitos paslaugos, Menų ir kūrybiškumo būreliai, Vaikams, VISI

Pasakų pasaulis

I–III: Nedirba
IV, V: 15:00-19:00
VI, VII: 11:00-13:00

Grožio paslaugos, Vaikams, VISI

Mergaičių SPA - gimtadienio erdvė

I–VII: 11:00-21:00

Grožis ir sveikata, Sveikata, Vaikams, VISI

Šeimos psichologijos studija

I–V: 08:00-20:00
VI: 09:00-15:00
VII: Nedirba