EN RU
Meniu
Lietuvos Tarptautinė Baleto akademija

Jau nuo pirmųjų atidarymo metų (2009 m.) įgijusi didelį pasitikėjimą ir populiarumą Lietuvoje, tapo žinomiausia lietuvių baleto mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mokykla turinti savo šokio estetiką, švarą ir kokybę.

Mokyklai vadovauja - tarptautinės klasės šokėja - Kristina Sliesoraitienė.

Pagrindinis tikslas – sukurti mokyklą, kurioje sistemingai klasikinio šokio (baleto) galės mokytis visi norintys bei gebantys vaikai ir suaugusieji. Tai mokykla, kurioje vyrauja neformali atmosfera, dėmesingumas kiekvienam. Mokyklos programos yra skirtingos įvairiems mokinių lūkesčiams ir poreikiams patenkinti. Programos pritaikytos ir nuolat atnaujinamos.

Mūsų siekis - kad žmogus, besimokantis baleto, įgytų aukščiausio lygio žinias ir lavėtų visapusiškai. Savo veikloje vengiame pigaus ir greito rezultato, neskoningo meno pristatymo.

Mūsų pasiekimai:
Mūsų mokiniai daugkartiniai tarptautinių konkursų: JAV, Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje nugalėtojai, prizininkai bei finalistai. Tokios gausios konkursų geografijos ir laimėjimų (vaikų kategorijose) Lietuva per savo baleto istorija dar nėra turėjusi!

Baleto mokykla organizuoja vienintelį Lietuvoje Vilniaus jaunųjų baleto solistų konkursą, kurį remia Lietuvos kultūros ministerija.

Mokykla sukūrusi ir parodžiusi tris baleto spektaklius. Spektaklis "Snieguolė ir septyni nykštukai" buvo unikalus, nes baletą šokantiems vaikams grojo vaikų simfoninis orkestras! Šį spektaklį filmavo Lietuvos valstybinė televizija.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 31C, Laisvalaikio terasa (Outlet Park, II aukštas)


Telefonas: +37063164995
El. paštas: info@baletas.com
Tinklapis: http://www.baletas.com

Atidaryti žemėlapyje
Darbo laikas
ŠIUO METU: UŽDARYTA

Pr

16:15
-
21:00

A

15:00
-
20:00

T

16:15
-
21:00

K

15:00
-
20:00

Pn

15:30
-
20:00

Š

Nedirba

S

Nedirba

ŠIUO METU: UŽDARYTA
Panašios parduotuvės

Laisvalaikio terasos paslaugos, VISI

Laisvės namai

I–V: 09:00-18:00
VI, VII: Nedirba

Intelektiniai būreliai, Kitos paslaugos, Vaikams, VISI

Logopedijos centras PAPŪGA

I–V: 07:30-20:00
VI: Nedirba
VII: 08:00-19:00

Laisvalaikio terasos paslaugos, VISI

Alisa

I–VII: 00:00-00:00