Jaukioje, modernioje studijoje kviečiame į limfodrenažinius masažus su Roll Shaper aparatais. Tai ir lengvas sportas ir viso kūno limfodrenažinis masažas viename!
Mūsų studijoje kiekvienam Roll Shaper aparatui sukurta individuali erdvė, kur galėsite niekieno netrukdomi mėgautis masažu, lengvai pasportuoti, suaktyvinti limfos tekėjimą, o tuo pačiu paskaityti knygą ar klausytis audio įrašų.
Mielos mamos, jei neturite kur palikti savo mažylių - ne bėda, užsiėmimus lankykite kartu! Patiems mažiausiems paruoštas Babybjorn gultukas, žaisliukai ir žaidimų kilimėlis. Vyresnių vaikučių lauks delionės, piešimo reikmenys ir didelis ekranas.
Užsiėmimai puikiai tinka ir vyrams, nes limfotakos aktyvinimas - pirmiausia sveikatinimo procedūra, svarbi kiekvienam savo sveikata ir savijauta besirūpinančiam žmogui.
Verkių g. 31C, Outlet Park, II aukštas
Telefonas:
+370 629 54144
El. paštas: info@studijav.lt
Tinklapis: https://www.facebook.com/StudijaV/
Pr 09:00
|
A 09:00
|
T 09:00
|
K 09:00
|
Pn 09:00
|
Š 10:00
|
S Nedirba |
Intelektiniai būreliai, Laisvalaikio terasos būreliai, VISI
NKKM kompiuterių mokyklaI–VII: 14:00-19:00
Laisvalaikio terasos būreliai, Laisvalaikio terasos paslaugos, Sporto būreliai, VISI
SportGatesI–VII: 00:00-00:00
Laisvalaikio terasos būreliai, VISI , Menų ir kūrybiškumo būreliai
DŽIMBAI–V: 10:00-20:00
VI: 10:00-14:00
VII: Nedirba