EN RU
Meniu
MANOHOBIS.COM - STALO ŽAIDIMŲ KLUBAS

Atrask, žaisk, bendrauk: smagumas ir draugystė mūsų Stalo Žaidimų Vaikų Klube!

Būrelis skirtas moksleiviams nuo 8 iki 16 metų.

Mes Jums siūlome:

- Mėnesinis abonementas

- 2 kartai per savaitę 75 €/mėn

- 1 kartas per savaitę 40 €/mėn

- Nestandartiniai stalo žaidimai

- Jaunatviški ir profesionalūs mokytojai

 

Stalo žaidimų klubas vaikams suteikia holistinį mokymąsi ir socialinę patirtį, kuri įvairiais būdais palaiko jų augimą ir vystymąsi. Tai ugdo pažinimo įgūdžius, socialinį ir emocinį tobulėjimą.

 

Kognityvinių įgūdžių ugdymas: stalo žaidimai dažnai reikalauja strateginio mąstymo, problemų sprendimo, kritinio samprotavimo ir planavimo. Reguliarus įsitraukimas į šiuos žaidimus gali pagerinti vaikų pažinimo gebėjimus ir pagerinti jų loginio bei analitinio mąstymo įgūdžius.

 

Matematika ir logika: Daugelis stalo žaidimų apima skaičiavimą, pagrindines matematikos operacijas ir loginį samprotavimą. Žaisdami šiuos žaidimus vaikai gali suprasti skaičius, modelius ir matematines sąvokas.

Kūrybiškumas ir vaizduotė: kai kurie stalo žaidimai skatina kūrybiškumą ir vaizduotę, prašydami žaidėjų sugalvoti istorijas, kurti strategijas arba sukurti savo žaidimo elementus.

 

Bendravimo įgūdžiai: kelių žaidėjų stalo žaidimams būtinas žaidėjų bendravimas, derybos ir bendradarbiavimas. Vaikai mokosi išreikšti save, klausytis kitų ir efektyviai perteikti savo idėjas.

 

Socialinė sąveika: stalo žaidimai suteikia vaikams galimybę bendrauti su bendraamžiais struktūrizuotoje aplinkoje. Tai gali padėti jiems ugdyti socialinius įgūdžius, išmokti komandinio darbo ir tinkamo elgesio grupės aplinkoje.

 

Emocinis atsparumas: Laimėjimas ir pralaimėjimas yra neatsiejama stalo žaidimo dalis. Vaikai išmoksta susidoroti su sėkme ir nesėkme, o tai prisideda prie emocinio atsparumo ugdymo.

 

Dėmesys, koncentracija ir kantrybė: žaidžiant stalo žaidimus reikia nuolatinio dėmesio ir susikaupimo bei laukimo siekiant ilgalaikio tikslo. Įsitraukimas į šiuos žaidimus gali padėti vaikams pagerinti jų dėmesį, kantrybę ir gebėjimą susikoncentruoti į užduotį.

 

Sprendimų priėmimo įgūdžiai: stalo žaidimai dažnai reikalauja, kad žaidėjai priimtų sprendimus, pagrįstus turima informacija ir galimais rezultatais. Tai padeda vaikams pagerinti savo sprendimų priėmimo gebėjimus ir suprasti savo pasirinkimo pasekmes.

 

Taisyklių laikymasis: žaidimo taisyklių laikymasis yra labai svarbus stalo žaidimuose. Vaikai mokosi gerbti taisykles, laikytis nurodymų ir suprasti, kad taisyklės sukuria teisingą ir struktūrizuotą aplinką.

 

Pramogos be ekrano: eroje, kurioje dominuoja ekranai ir skaitmeninės pramogos, stalo žaidimai siūlo gaivią alternatyvą be ekrano, kuri gali sužadinti vaikų mintis ir paskatinti bendrauti gyvai.

 

Įvairovė ir mokymosi galimybės: stalo žaidimai yra įvairių temų ir sudėtingumo, todėl vaikams suteikiama galimybė tyrinėti įvairias temas, strategijas ir iššūkius.

 

Streso mažinimas: stalo žaidimai gali būti atpalaiduojantis ir malonus būdas vaikams atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.


KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 29F, Ogmios miestas


Telefonas: +370 666 22028
El. paštas: info@manohobis.com
Tinklapis: https://www.manohobis.com/

Atidaryti žemėlapyje
Darbo laikas
ŠIUO METU: UŽDARYTA

Pr

15:00
-
16:00

A

17:00
-
18:00

T

15:00
-
16:00

K

17:00
-
18:00

Pn

Nedirba

Š

11:00
-
12:00

S

Nedirba

ŠIUO METU: UŽDARYTA
Panašios parduotuvės

Laisvalaikio terasos paslaugos, Sporto būreliai, VISI

Vilkės namai

I–V: 08:00-22:00
VI, VII: 10:00-16:00

Laisvalaikio terasos paslaugos, Sportas, VISI

SportGates

I–VII: 00:00-00:00

Laisvalaikio terasos būreliai, VISI , Šokių būreliai

Neringos Kirklienės šokių mokykla

I, III: 16:00-21:30
II: 10:00-13:30
IV: Nedirba
V: 10:00-21:00
VI: 11:00-14:00
VII: 16:00-21:00