EN RU
Meniu
AUTOVELA AUTOSERVISAS

Profesionalus ir kokybiškas Autoservisas AUTOVELA pasirūpins Jūsų automobiliais

 

Autoservisas AUTOVELA laukia jūsų Vilniuje. Esame profesionalūs meistrai ir ne vien todėl, kad gerai išmanome visų markių automobilių gedimus, jų sandarą. Svarbiausia – aukšta paslaugų kokybė, kuria pagrįstai galime didžiuotis. Tai įvertina ir mūsų nuolatiniai klientai. Kodėl turėtumėte remontuoti automobilį būtent pas mus?

 • Didelis autoservisas – didelis dėmesys. To negausite niekur kitur visame Vilniuje! Mums nuoširdžiai rūpi kiekvienas klientas. Jūsų automobilis sulaukia viso reikalingo mūsų dėmesio – tai mūsų stiprybė. Esame suinteresuoti, kad kiekvienas klientas grįžtų, todėl visą dėmesį skiriame klientų aptarnavimui.
 • Specializuoti meistrai. Mūsų mechanikai turi savo specializacijas. Vienas žmogus visko puikiai išmanyti negali. Automechanikas, neįsigilinęs į tam tikros markės automobilių remonto specifiką, dirba neefektyviai. Dėl to remonto darbus paskirstome savo mechanikams pagal jų kompetencijas ir stipriąsias puses. Vieniems geriau sekasi remontuoti vokiškus, kitiems – prancūziškus ar amerikietiškus automobilius. Vieni daugiau dirba su variklio gedimais, kiti – kėbulu, važiuokle ar kuro padavimo sistema. Dirbdami nedidelėmis komandomis užtikriname aukščiausią darbų kokybę.
 • Patarimai ir konsultacijos. Kiekvieną kartą duodame nemažai naudingų patarimų, kaip prižiūrėti automobilį, kad gedimai nepasikartotų, kaip išspręsti tam tikrus dalykus. Stengiamės bendrauti su savo klientais taip, kad jie žinotų, su kokiomis bėdomis gali susidurti jų automobilis ir kaip jų išvengti. Visada informuojame apie ateityje gresiančias automobilio bėdas, kad klientai galėtų planuoti kitus apsilankymus, o netikėtas gedimas nebūtų nemalonus siurprizas.
 • Greitai ir kokybiškai arba pigiai ir kokybiškai. Dažnas autoservisas giriasi, kad gali suremontuoti automobilį GREITAI, KOKYBIŠKAI ir PIGIAI. Neapsigaukite, nes tai nėra įmanoma. Galima dirbti tik su dviem kriterijais – greitai ir kokybiškai, tačiau nepigiai; kokybiškai ir pigiai, tačiau iš lėto, neskubant, laukiant geresnių detalių kainų ir akcijų. Stengiamės nesinaudoti paskutiniu variantu greitai ir pigiai, nes kad ir kaip besistengtume, kokybė nukenčia visada. Deja, vis dar atsiranda klientų, kurie to reikalauja…
 • Nuolatiniai klientai – patys geriausi. Dirbame taip, kad savo automobilį pas mus remontuotumėte visada. Vienkartinė paslauga mūsų nedomina, todėl darome viską, kad klientas liktų patenkintas ir atvažiuotų vėl bent du kartus per metus (tiesiog pasikeisti žiemines ir vasarines padangas, filtrus, dirželius, langų valytuvus ir t.t.) pakartotinei apžiūrai. Visada džiaugiamės, kai nuolatiniai klientai mus rekomenduoja savo draugams, kolegoms, giminaičiams, palankiai atsiliepia apie mūsų darbų kokybę gyvai ir socialiniuose tinkluose.

Nesvarbu, ar Jūs esate patyręs vairuotojas profesionalas, ar tik pradedantis naujokas, vairuojate garbaus amžiaus, bet mielą „senuką“, ar apynaujį galingą gražuolį, naudojatės vien tik nuosavu šeimos automobiliu, ar valdote visos įmonės automobilių parką, esate nemažai išmanantis apie techniką, ar nieko nenutuokiate apie automobilio sandarą – visuomet Autoservisas AUTOVELA suteiks Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.

Prireikus, siūlome galimybę paimti Jūsų automobilį iš nurodytos vietos ir jį sutaisius pristatyti savininkui! Tai ypač puikus pasirinkimas taupantiems laiką. Taip pat patikriname ir paruošiame automobilius kelionei, žiemai, šiltajam sezonui ar net valstybinei techninei apžiūrai.

Mūsų tikslas – siekiame, kad Jūsų automobiliai patikimai tarnautų ir spaudžiant speigui, ir svilinant kaitrai – kiekvieną dieną, ilgus metus. Jūsų šeima visada saugiai pasiektų kelionės tikslą, o verslas neturėtų nenumatytų nuostolių ir nemalonumų dėl transporto gedimų.

Bendradarbiaujame su privačiais klientais ir įmonėmis! Susisiekite su mumis jau dabar!

Mūsų vertybės ir privalumai

 • Autoservisas AUTOVELA  atlieka aukščiausios kokybės darbus, laikydamiesi automobilių gamintojų specifikacijų.
 •  Autoservisas AUTOVELA suteikia ekspertų pagalbą, darbuotojai yra tinkamai kvalifikuoti, naudojame naujausią įrangą.
 •  Autoservisas AUTOVELA visada susisiekia su Klientu prieš atliekant iš anksto nenumatytus darbus. Remontuoja tik tai, ką iš tiesų reikia remontuoti.
 • Autoservisas AUTOVELA užtikrina teisingas kainas ir visada kartu su Klientu peržiūri visas sąskaitas. Tiksliai žinosite, kiek viskas kainuos. Kai atvyksite atsiimti transporto priemonę, kvalifikuotas komandos narys paaiškins apie atliktą darbą ir sąskaitoje pateiktus duomenis.
 • Autoservisas AUTOVELA suteikia asmeniško, draugiško ir individualaus serviso paslaugas. Įsiklauso į tai, ką norite pasakyti, ir maloniai suteikia Jums patarimų, susijusių su Jūsų transporto priemone.
 • Autoservisas AUTOVELA užtikrina greitą aptarnavimą. Stengiasi laikytis pateiktų galutinių remonto terminų.
 • Autoservisas AUTOVELA priima transporto priemones iš anksto neužsiregistravus ir ją suremontuos kaip galėdami greičiau, kad neuždelsti ilgiau nei iš tiesų reikia.
 • Autoservisas AUTOVELA suteikia garantiją visiems mūsų atliktiems darbams ir dalims. Prieš grąžindami transporto priemonę atliekame bandomąjį važiavimą.
 • Autoservisas AUTOVELA naudoja tik aukščiausios kokybės atsargines dalis, kad išlaikytų transporto priemonės vertę. Visas pakeistas dalis saugo, kad atsiimdami transporto priemonę galėtumėte jas apžiūrėti.
 • Autoservisas AUTOVELA atlieka visų automobilių markių techninės priežiūros ir remonto darbus.

 

Visų automobilių modelių remontas Autoservisas AUTOVELA Vilniuje.

Remontuojame visų automobilių modelių ir markių automobilius: Audi servisas, Bmw servisas, Volvo servisas, Chrysler servisas, Citroen servisas, Dacia servisas,  Ford servisas, Honda servisas, Lexus servisas, Mazda servisas, Mercedes servisas, Mitshubishi servisas, Nissan servisas, Opel servisas, Peugeot servisas, Renault servisas, Toyota servisas, Volkswagen servisas ir kiti.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

J.Kubiliaus g.16, Vilnius


Telefonas: +37069510510
El. paštas: vilnius@autovela.lt
Tinklapis: www.autovela.lt

Atidaryti žemėlapyje
Darbo laikas
ŠIUO METU: UŽDARYTA

Pr

07:30
-
18:00

A

07:30
-
18:00

T

07:30
-
18:00

K

07:30
-
18:00

Pn

07:30
-
18:00

Š

Nedirba

S

Nedirba

ŠIUO METU: UŽDARYTA
Panašios parduotuvės

Automobiliams, Automobilių remontas/priežiūra

Route67

I–V: 09:00-18:00
VI, VII: Nedirba

Automobiliams, Automobilių remontas/priežiūra

DPerformance

I–V: 09:00-17:00
VI, VII: Nedirba

Automobiliams, Automobilių remontas/priežiūra

Wash & Drive

I–V: 08:00-18:00
VI: 10:00-17:00
VII: 10:00-19:00