Meniu
Erikos Vitulskienės mados namai

Iškelta liūtės galva su karūna lauro šakelių vainiko apsuptyje - tai drąsios,  išdidžios, pasitikinčios savimi ir, svarbiausia, triumfuojančios prieš visuomenėje nusistovėjusius standartus ir stereotipus moters simbolis. 

 

„Mano misija ir tikslas - kurti tokius drabužius, kuriais apsirengusi kiekviena moteris jaustųsi kaip tikra triumfuojanti karalienė. Prireikė daug drąsos ir ryžto, kol vieną dieną ryžausi pristatyti „plius“ dydžio drabužių liniją moterims, tačiau šiandien didžiuojuosi savo sprendimu, nes kiekvieną dieną pamatau naujai iš laimės suspindinčias akis, žinau, kiek daug moterų įkvėpiau pasitikėjimo ir drąsos puoštis elegantiškais ir seksualiais drabužiais“. 

 

Erikos Vitulskienės mados namų išskirtinumas - patogūs, praktiški, bet kartu ir elegantiški ir seksualūs drabužiai, norinčioms išsiskirti iš minios apvalių formų  moterims. 

 

Erikai Vitulskienei  ne kartą drabužių parduotuvėse  teko nusivilti ir  patirti  neigiamų emocijų, todėl ji ryžosi pati pasirūpinti savimi ir kitomis apvalių formų moterimis. Drąsi moteris 2018 m. pavasarį pristatė pirmąją „plius“ dydžio kolekciją moterims, o 2019 m. pavasarį atidarė „EV mados namus“.

 

 Erika Vitulskienė kuria  kokybiškus, stilingus, elegantiškus ir išskirtinius drabužius su žaismingomis  detalėmis, kurie padeda moterims suspindėti pilkoje kasdienybėje, tokius, kurie būtų  kūrybiškumo ir saviraiškos priemonė, padedanti atsiskleisti tikrajai asmenybės prigimčiai. 

 

E. Vitulskienės kuriamų drabužių modeliai ir siluetai gerai apgalvoti, išgryninti, idealiai tinkantys apvalių formų moterims, kurios  siekia tiek ypatingomis progomis, tiek kiekvieną dieną darbe atrodyti elegantiškai, stilingai ir seksualiai. 

 

Erika Vitulskienė koncentruojasi į patogias ir praktiškas sukneles, kurios skirtos kiekvienai dienai biure bei laisvalaikiui. Taip pat kuria progines sukneles ypatingoms šventėms. E. Vitulskienė kiekvienai savo klientei skiria ypatingą dėmesį - pataria, pakonsultuoja, o su dauguma klienčių užsimezga toks ryšys, kad jos tampa draugėmis. 


Erikos Vitulskienės mados namų išskirtiniai drabužiai kuriami tik iš kokybiškų ir natūralių medžiagų, tokių kaip linas, viskozė, vilna, ir kt.


E. Vitulskienė konsultuoja moteris individualiai, kiekvienai asmeniškai pagal figūros tipą padeda išsirinkti geriausiai tinkantį drabužį.  


Kurdama drabužius, Erika stengiasi pabrėžti moters eleganciją ir seksualumą. Net ir maža detalė, kuri atrodo visiškai nesvarbi, gali paprastą moterį paversti tikra deive.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Verkių g. 29, Šeimos a. 4


Telefonas: 860076902
Tinklapis: www.evmadosnamai.lt

Atidaryti žemėlapyje
DARBO LAIKAS
ŠIUO METU: ATIDARYTA

P

10:00
-
20:00

A

10:00
-
20:00

T

10:00
-
20:00

K

10:00
-
20:00

Pn

10:00
-
20:00

Š

10:00
-
18:00

S

10:00
-
16:00

ŠIUO METU: ATIDARYTA
Panašios parduotuvės

Drabužiai

MemberShop

I–VII: 10:00-20:00

Drabužiai

Išparduotuvė A

I–VII: 10:00-20:00

Drabužiai

1000 kostiumų

I–VII: 10:00-20:00