EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Linksmybių diena Vilniuje: pramogos ir dovanos įtrauks ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius

2019-07-20 , Šeima


Vaikų miestas BABY CITY kovo 9-ąją skelbia linksmybių diena ir kviečia į renginį visai šeimai, vyksiantį Ogmios mieste įsikūrusioje parduotuvėje. Nuo pat 10 iki 17 valandos visų atvykusių šeimų, draugų kompanijų ir būsimų tėvelių lauks įvairios pramogos, paskaitos, dirbtuvėlės, šou, konkursai, linksmybės ir, be abejo, dovanos.

Turininga diena vaikams ir įspūdingu jų laisvalaikiu jau pasirūpinta – kiekvieną mažąjį lankytoją sutiks gražioji Elza iš „Ledo šalies”, drąsusis šuniukas iš „Šunyčiai patruliai”, drąsieji Betmenas ir Žmogus Voras ir pačių mažiausių draugas zuikutis. Visi šie personažai turės pačią svarbiausią užduotį – pralinksminti ir užimti vaikučius, todėl pakvies lankstyti balionus, išsipaišyti veidus, dalyvauti estafetėse bei muzikinėse užduotyse, persirengti ir skanauti popkornus. Drąsieji bus kviečiami išbandyti jėgas tikroje dvikovoje - „Mecard” automobilių-transformerių trasoje ir prasilėkti DIP DAP lenktynėse, o smalsieji – išbandyti japoniškus LAQ konstruktorius, BRAIN BUILDERS žaislus ar pačiupinėti MOCHI kramtukus.

Netrūks ir veiklų, kuriose tiek tėveliai, tiek jų vaikučiai galės paganyti akis – visų atvykusių lauks stebuklingas, nepakartojamas ir turbūt geriausias chemijos šou visoje Lietuvoje – scenoje vaikus pasitiks „Mėgintuvėlis“ ir jo kūrėja Renata su pačiais netikėčiausiais mokslo išradimais. Na o podiumu žengs mažosios manekenės, kurios pademonstruos naujausias, pavasario-vasaros kolekcijas.

Be abejo, šventė neapsieis ir be rimtosios jos dalies – seminarų bei praktinių patarimų tėvams, auginantiems vaikus ir dar jų besilaukiantiems. Seminarų erdvėje būsimų mamų ir tėvų lauks akušerė, tėvų mokyklos „Gandro lizdas” įkūrėja Ieva Girdvainienė – ji kalbės apie tai, ko iš tiesų reikia vaiko kraiteliui, kaip neapsirinkti renkantis ir neužmiršti svarbiausių bei kaip išsirinkti tinkamą mažylio karietą ir tinkamai ją naudoti – kada jau galima eiti į lauką? Kaip rengti mažylį? Kokį vokelį rinktis ir čiužinuką tiesti? Na o profesionali kineziterapeutė papasakos viską, ką būtina žinoti apie automobilines kėdutes: į ką atkreipti dėmesį jas renkantis, kaip taisyklingai vežti vaikučius, kiek laiko galima laikyti mažylius ir kada verta rinktis jau didesniems skirtą. Seminaras naudingas tiek būsimiems tėvams, tiek jau paaugintus vaikučius turintiems.

Neatsiejama renginio dalimi taps ir dovanos bei staigmenos, kurių sulauks visi apsilankę šventėje. Apsiperkančių už daugiau nei 30 eur. lauks ypatingasis Laimės ratas, o renginį vainikuos gardžiausias, milžiniškas tortas, patiekiamas pietų metu. Taip pat, visą dieną vyks loterija, kurios metu tėveliai, užpildę anketą, galės laimėti BRITAX automobilinę kėdutė bei naujieną Lietuvoje – JOOLZ vežimėlį.

Apie dalyvavimą šventėje jau pranešė ir nemaža dalis garsenybių – su vaikais ir šeimomis dalyvaus Patricija Gadžijeva, Veronika Montvydienė, Irūna Pūzaraitė, Lina Bražinskaitė – Tupikovskienė, Ingrida Martinkėnaitė, Julija Žižė, Indrė Trosovė ir daugelis kitų. Renginį aplankys ir bene dešimtis bloger‘ių, kuriančių tinklaraščius apie tėvystę.

 

 

 

Komentarai: