EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

4 mitai apie pėdkelnes: specialistai paneigia vyraujančius stereotipus

2017-06-21 , Stilius


Tikriausiai kiekviena moteris yra nors kartą gyvenime patyrusi tą nelemtą jausmai, kai... suplyšta pėdkelnės. Nors daugelis stilistų tikina, kad gražiausia yra nuogos kojos, ką daryti toms, kurios geriau jaučiasi su pėdkelnėmis? Ir apskritai, ar pėdkelnės jau nebemadingos?  Specialistų teigimu, dauguma vyraujančių mitų yra neteisingi, o svarbiausia pėdkelnes tinkamai išsirinkti.

Mitas: pėdkelnių derinti nereikia

„Ogmios mieste” įsikūrusios „Skinija išparduotuvės” marketingo vadovės Linos Želionienės teigimu, renkantis pėdkelnes reikėtų atsižvelgti į progą, metų laiką, rūbus ir avalynę. Tai išgelbės ne tik nuo stiliaus katastrofų, bet ir leis jaustis patogiai.

Viena didžiausia moterų daromų klaidų – pėdkelnių nuvertinimas ir jų nederinimas prie viso drabužių derinio. Būtina prisiminti, kad visų drabužių, aksesuarų, plaukų stiliaus ir net makiažo tarpusavio dermė labai svarbi.

Mitas: kūno spalvos pėdkelnės – neskoninga

Bene svarbiausia išsirinkti tinkamos spalvos pėdkelnes. „Jūsų odos spalva – pagrindinis kriterijus renkantis kūno spalvos pėdkelnes. Ypač, jei jas dėvėsite prie berankovės suknutės. Jei abejojate dėl spalvos, vadovaukitės taisykle – rankos oda turėtų būti tamsesnė nei kojų”, – pabrėžė specialistė.

Nors daugelis moterų tiki mitu, kad kūno spalvos pėdkelnės yra neskoningos ir jau nebemadingos, L. Želionienė šį stereotipą neigia. Pašnekovė įsitikinusi, kad kūno spalvos pėdkelnės – klasika: „Klasika niekada neišeina iš mados. Tik reiktų atkreipti dėmesį, kad kūnos palvos pėdkelnės turėtų būti ne daugiau kaip 30 denų storio ir būtinai matinės”.

Mitas: apkūnioms moterims tinka tik juodos pėdkelnės

Pastarasis stereotipas vienas gajausių. L. Želionienė įsitikinusi, kad tai netiesa. „Šioms moterims labiau tiks vienspalvės ir plonos juodos. Pėdkelnės su blizgesiu, tankios megztos pėdkelnės taip pat vizualiai didina apimtį, išryškina netobulumus. Jų reikėtų vengti”, – sakė ji.

Apkūnesnėms moterims svarbu tinkamai pasirinkti aprangą – tinkamo dydžio viršutinius ir apatinius rūbus. Šiuo metu rinkoje tikrai galima įsigyti pėdkelnių, kurios probleminėse vietose (pilvo, klubų šlaunų srityje) specialiai sutvirtintos, o tai padeda paslėpti ne tik pilvuką, bet ir celiulito pažeistos odos nelygumus. Tai puiki išeitis, tad nereikėtų bijoti šiek tiek pagudrauti.

Mitas: pėdkelnės po džinsais – stiliaus katastrofa

Toks mitas šį sezoną yra griaunamas. „Pėdkelnės ir plėšyti džinsai yra labai madinga! Vilkint tinklines pėdkelnes po plėšytais džinsais – sunku atrodyti neskoningai. Nebent jūsų susikurtas aprangos ansamblis netiktų progai ar vietai”, – tikino „Ogmios mieste” įsikūrusios „Skinija išparduotuvės” marketingo vadovė. Minėtas derinys puikus laisvalaikio ir gatvės mados simbolis.

Komentarai: