EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

LONAS salone Ogmios mieste – visapusiškas miegamojo erdvės sukūrimas

2020-09-17 , Stilius


Ilgametė čiužinių ir miegamojo baldų gamybos įmonė LONAS savo prekybos salone, įsikūrusiame Ogmios mieste, atvėrė LONAS HOME erdvę. Tai – jaukių, aukštos kokybės, stilingų namų tekstilės gaminių ir aksesuarų kolekcijoms skirta erdvė, kurioje kiekvienas gali iki pačių smulkiausių detalių susikurti savo svajonių miegamojo kambarį.

Apie naująją LONAS HOME erdvę pasakoja LONAS HOME prekės ženklo vadovė ir ambasadorė Svajūnė Vainauskienė.

 

Viskas miegamojo erdvei – vienoje vietoje

Pasak pašnekovės, LONAS HOME koncepcija brendo jau kurį laiką, mat klientai ieškodavo namų tekstilės gaminių LONO salonuose, teiraudavosi, ar kartu su lova ir čiužiniu gali įsigyti antklodę, užvalkalus, paklodes ir t.t. „Jautėme poreikį, klientų pasitikėjimą ir simpatijas, tačiau iki šiol negalėjome įgyvendinti visų pageidavimų, todėl praėjusių metų gruodžio mėnesį pribrendome LONAS HOME pradžiai. Kruopščiai atrinkome asortimentą, gamintojus ir pamažu pradėjome įvesti į LONO salonus. Iki šiol plačiausią LONAS HOME asortimentą buvo galima rasti prekybos centruose „MEGA“ ir „OZAS“, o dabar ir Ogmios mieste“,   pasakoja S. Vainauskienė.

Šiuo metu LONAS HOME asortimentą sudaro antklodės ir pagalvės, patalynės komplektai ir paklodės, lovatiesės, chalatai ir rankšluosčiai, pledai, vaikiška miegamojo tekstilė ir namų kvapai. Visa tai, ką kiekvienas iš mūsų renkamės, norėdami namus paversti jaukia ramybės oaze.

 

Tik aukščiausia kokybė ir atidumas gamtai

LONAS HOME prekės ženklo vadovė ir ambasadorė pažymi, jog asortimentas buvo rinktas itin kruopščiai ir atidžiai, kad patenkintų ir pačių išrankiausių klientų poreikius. „Mums buvo svarbu, kad žaliavos, naudojamos produktų gamyboje, atitiktų ekologiškumo standartus ir būtų itin aukštos kokybės. 100% premium medvilnės satino audiniai patalynės užvalkalams, lovatiesėms ir paklodėms yra ruošiami Italijoje bei Ispanijoje, rankšluosčiams, chalatams pasirinkome belgų prekinį ženklą, vaikiškai linijai naudojame išskirtinai tik premium klasės audinius“, – teigia moteris ir priduria, jog didžioji dalis LONAS HOME kolekcijos gaminių yra kuriami Lietuvoje.

„Savo produkcijoje jau beveik visiškai atsisakėme plastiko, patalynės komplektams gaminame daugkartines medžiagines pakuotes, kurias namų apyvokoje galima sėkmingai naudoti toliau. Orientuojamės į ilgaamžiškumą ir netradicinius sprendimus, sekame pasaulines tendencijas, kad galėtume pasiūlyti tiek maksimalų komfortą, tiek gerą stilių miegamojo kambario interjere“, – pasakoja S. Vainauskienė

 

Naujausios tendencijos – patalynės kolekcijose

Šiuo metu LONAS HOME komanda didžiulį dėmesį skiria naujų patalynės kolekcijų kūrimui ir atskleidžia, jog šios vienu metu pasirodys net kelios – ir santūrumą miegamajame mėgstantiems, ir ryškių spalvų išsiilgusiems. „Viena pirmųjų pasirodys ELEGANTE kolekcija, kurią sudaro solidūs, subtilių spalvų vienspalviai patalynės komplektai, klasiškai derantys įvairaus stiliaus interjeruose. Kitos kolekcijos bus tendencingų raštų ir spalvų, sezoniškos ir šiek tiek dinamiškesnės“, – atskleidžia pašnekovė.

Komentarai: