EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Patarimai pavasariui: madingiausios šio sezono rankinės bei kuprinės

2018-04-17 , Stilius


Pavasario „must have”: naujausi kuprinių ir rankinių madų vėjai.

Pagaliau į Lietuvą atėjęs tikrasis pavasaris ne tik džiugina netikėta šilumos banga, bet ir kelia norą pagaliau atsinaujinti spintą. Paltus keičia lengvos striukės ar švarkeliai, ilgaaulius – atviresnė avalynė, o tamsias spalvas – ryškios ir šviesios. Šį kartą stilingai miestietei paruošėme aktualių patarimų, kaip išsirinkti šiuo šiltuoju sezonu džiuginsiančią ir aplinkinių dėmesį trauksiančią rankinę ar kuprinę.

Modeliai ir formos

Nors mados labai greit keičiasi, „Ogmios mieste” įsikūrusios prekės ženklo „YCHO“ parduotuvės „YCHO STUDIJA“ atstovai tikina, kad šį pavasarį bei vasarą vis dar itin populiarios yra kuprinės. Prieš kelis sezonus pradėjusios savo sugrįžimą į madą, kuprinės pozicijos neapleidžia ir šiemet. Jas vis dar galima drąsiai derinti prie įvairių stilių drabužių derinių, rinktis įvairių dydžių bei formų.

Kalbant apie rankines, šį sezoną itin madingos mažos ir kompaktiškos, kurias galima patogiai užsimesti per petį.

Na, o sekantiems naujausius mados vėjus bei nebijantiems eksperimentų pravartu atkreipti dėmesį į rankines iš permatomos medžiagos. Tiesa, tokios rankinės tik drąsiausiems ir tvarkingiausiems, mat rakinės turinys bus matomas visiems.

Į madą taip pat grįžo ir kiauri pinti krepšiai, panašūs į močiučių mėgtus pirkinių maišus, bei per juosmenį susisegančios piniginės-rankinės. Pastarąsias stilistai siūlo juostis ne tik per liemenį, bet ir per petį.

Madingiausios aksesuarų spalvos

Šiltajam sezonui puikiai tiksiančios kuprinės bei rankinės turėtų išsiskirti savo spalvomis. Nors kalbant apie pavasario-vasaros madas ir tendencijas tai jokia naujiena, šis sezonas turi gana aiškius kolorito „top’us”.

„Taip, šiemet spalvų gama yra įvairi: nuo pastelinių iki ryškiai purpurinių ar rožinių. Atskirai akcentuoti, žinoma, reikėtų šių metų spalvą violetinę, kurios iki šiol daugelis prisibijodavo”, - pasakojo prekės ženklo „YCHO” atstovai.

Negana to, madingi ir įvairūs smagūs raštai, įspaudai. „YCHO” savo klientams siūlo išskirtinį, daugelį stebinantį „print’ą”, priversiantį pasijusti šiek tiek išprotėjusiu. „Italijoje pirkome odą su flamingais. Toks raštas yra ne tik šio sezono, bet ir kito, „topas". Ypatinga, charizmatiška ir originalu – būtent toks yra mūsų prekės ženklas”, – sakė specialistai.

„YCHO STUDIJA" atstovai taip pat tikina, kad madoje vis dar išlieka blizgūs audiniai. Neseniai lankęsi Milano odos parodoje, specialistai tikina, kad blizgančios rankinės bei kuprinės puikiai pagyvins aprangos derinį ir tiks beveik prie visko.

Komentarai: