EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Patarimai vestuvių viešniai: ką apsirengti, kad nesupyktų jaunoji

2017-08-25 , Stilius


Vasara reiškia ne tik atostogas, laisvą laiką ir gerą orą, bet ir daug švenčių. Viena tokių – vestuvės. Deja, daugeliui moterų ši ypatinga šventė gali sukelti tikrą galvos skausmą. Kaip apsirengti gražiai, paisyti vestuvių temos ir, žinoma, savo apranga nesupykdyti jaunosios? Specialistai pateikia svarbiausias taisykles.

Šio sezono mados

Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios „Member Shop” parduotuvės mažmeninės prekybos vadovės Karolinos Mockaitytės, svarbiausia nepamiršti šventės šeimininkų reikalavimų aprangai. Kalbant kiek konkrečiau, anot pašnekovės, vestuvėms vasarą itin tinka romantiškas įvaizdis: gėlėti audiniai, smulkaus rašto ir ilgesnio silueto suknelės derinys, raukiniai, nėriniai. Pasirinkimas platus, viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijų.

Spalvų paletė varijuoja nuo lengvos pastelės iki ryškių drąsių vaizduotę audrinančių spalvų. Dizaineriai šį sezoną moterims siūlo pabrėžti savo moteriškumą dangiška mėlyna ar švelniai rožine spalva. „Na, o nebijančioms išsiskirti iš minios galima rinktis ryškiai rožinę, mėlyną. Taip pat, tikrai nesuklysite pasirinkusi bet kurį geltonos spalvos toną”, – patarė K. Mockaitytė.

Šį sezoną itin pabrėžiamas švelnus moteriškas įvaizdis. Klostės, nėriniai – kuo daugiau, tuo geriau. Pasak specialistės, siluetai primena 8-ojo dešimtmečio stilių: atidengtas petys, asimetrinis kirpimas, galima rinktis tiek plačius, tiek liemenį pabrėžiančius drabužius. Svarbu išsirinkti suknelę, tinkančią moters figūros tipui.

Rinkitės pagal vietą!

Vestuvių vieta neretai padiktuoja ir aprangos kodą. Tačiau reiktų nepamiršti, kad net ir vestuvėms paplūdimyje nevertėtų rinktis itin iššaukiančių, trumpų ar giliomis iškirptėmis suknelių. „Jeigu norite parodyti šiek tiek odos, galite rinktis sukneles šiek tiek iškirptas ties liemeniu, aukštinto liemens sijonus ir trumpintas palaidines ar atidengtus pečius. Tačiau itin trumpos suknelės su giliomis iškirptėmis atrodys pigiai ir neskoningai”, – sakė „Member Shop” mažmeninės prekybos vadovė.

Ilgis yra labai subtilus klausimas, renkantis suknelę. Tai priklauso tiek nuo moters figūros, tiek nuo jos amžiaus ar asmenybės. Parduotuvėse galite rasti ir ilgų bohemiško stiliaus, ir trumpų bei itin trumpų suknelių. „Jeigu galite pasigirti ilgomis gražiomis kojomis, nenuostabu, kad norėsite jas parodyti, tai nėra nusikaltimas, tik vertėtų atsižvelgti, kad suknelės viršus nebūtų itin atviras”, – teigė pašnekovė.

Vyresnėms moterims ilgis neturėtų būti trumpesnis nei pora centimetrų virš kelių, juk niekas nenori atrodyti vulgariai ir sulaukti pajuokiančių žvilgsnių. Gera žinia ta, kad šį sezoną gausu suknelių kelių ilgio ar truputį žemiau, tokios suknelės suteikia moteriškumo ir subtilumo.

Batai, batai ir dar kartą batai

Nei viena apranga neatrodo taip gerai kaip galėtų be tinkamų batelių. Stilistų nuomone, batai yra viena pagrindinių viso įvaizdžio detalių. Pasak specialistų, dažna moteris negali įsivaizduoti rimtos oficialios šventės be aukštakulnių batelių. Iš tiesų, aukšti bateliai koreguoja laikyseną bei atrodo elegantiškai. Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios parduotuvės „Danija Outlet” atstovės Vikos Laurinavičienės, šiuo metu vyrauja smailianosių aukštakulnių tendencijos. Tokio tipo batai tiks prie bet kokios aprangos.

Tiesa, specialistė perspėja, kad aukštas kulniukas tikrai nėra būtinas. Dažna moteris, norinti jaustis kiek patogiau, ypatingai šventei gali drąsiai rinktis ir žemakulnius. Su pastaraisiais geriau per daug neeksperimentuoti ir rinktis klasiką.

Komentarai: