EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Pavasario vėjai spintoje

2018-04-24 , Stilius


Pavasaris jau prasidėjo, vasara – ne už kalnų. Ne viena moteris šiuo metu suka galvą ką verta įsigyti, o ką išmesti arba nugrūsti giliau į spintą. Neverta aklai sekti mados tendencijomis ir šluoti naujienas nuo parduotuvių lentynų, nes visų svarbiausia individualus stilius. Tačiau išbandyti šį tą naujo – pravartu visada, nes stilius ir gebėjimas gerai atrodyti tobulėja taip pat kaip ir jūs!

Tagi, ką siūlome atrasti šį sezoną?

 

 

 

Dryžiukai, burbulai ir gėlės

Jie madingi jau kelintus metus iš eilės ir panašu, kad tokiais liks amžinai. Taigi, dryžuotos kelnės, sijonas su burbulais ar gėlėtas kostiumėlis – visada puiki investicija.

Atviri pečiai arba nugara

Viena įtakinga mados pasaulio moteris pasakė: „Mano pečiai nieko nežino apie mano amžių”. Iš tiesų, jei rankos ir kitos kūno dalys dažnai išduoda moterį esant vyresnio amžiaus, pečiai šiuo atveju išlieka korektiški. Tad rinktis drabužius apnuogintais pečiais drąsiai gali ir vyresnio amžiaus moterys.

Švelnumas

Man visada patiko „Milkos“ reklaminis šūkis „Išdrįsk būti švelnus“. Šviesios pastelinės spalvos – puikus sprendimas karštoms vasaros dienoms. Pastelinė gali būti ne tik romantiška suknelė, bet ir darbinis kostiumėlis, kurį galima pagyvinti ryškesnės spalvos akcentu, pavyzdžiui, diržu.

Juostos

Šios dekoratyvios drabužių detalės yra ytin praktiškos. Drabužiui jos suteikia ne tik originalumo, bet ir daugiafunkcionalumo – susirišusios juostas vis kitaip, kaskart gausite naują to paties rūbo variantą.

Kamufliažas ir kareiviškos uniformos elementai

Skirtingai nei kare, kareiviškos detalės madoje skirtos drąsioms asmenybėms, kurios nori būti pastebėtos!

Etno įtaka

Populiarios pačių įvairiausių kraštų etnografinių kostiumų detalės. Tai gali būti afrikietiški raštai, indiški ar slaviški motyvai. Pernai dominavo siuvinėtos plačiarankovės laisvo stiliaus suknelės, tad šiemet rinkitės kažką naujesnio, pavyzdžiui vietnamietiško stiliaus kostiumėlį.

Penkiasdešimt rudos atspalvių

Šią vasarą kviečiame atrasti rudą spalvą. Atspalvių gausa įvairuoja nuo švelnios cappuccino iki tamsios šokoladinės – tikrai išsirinksite kas tinka jums.

Juoda prabanga

Juoda spalva vasarą? O, taip! Tradiciškai įprasta vasarą rinktis baltą spalvą, tačiau balta tinka toli gražu ne visoms. Tad šiemet kviečiame pasielgti priešingai – garantuojame, kad su ilga juoda suknele atrodysite įspūdingai ir prabangiai!

 

Gražaus pavasario, stilingos vasaros!

Jovilė Broniukaitienė

Parduotuvės STYLE STORIES įkūrėja ir vadovė

Straipsnyje naudojamos LAKBI ir FAVORINI drabužių nuotraukos. Šių gamintojų rūbų galite įsigyti parduotuvėje STYLE STORIES.

Mus rasite Outlet Park, Lakūnų g. 24A.

Įėjimas iš lauko, tarp Fioraio ir Robert Kalinkin parduotuvių.

Komentarai: