EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Pavasariškos naujienos iš WELLENSTYNE – MOL kolekcija

2019-07-20 , Stilius


WELLENSTEYN, garsusis Vokietijos prekės ženklas, kurio gaminiai šiandien yra laikomi kokybės bei praktiškumo simboliu, pristato MOL pavasarinių striukių kolekciją vyrams ir kviečia atvykti į išparduotuvę, įsikūrusią Ogmios miesto „Outlet park“, bei išsirinkti savo svajonių striukę su stulbinančia nuolaida. Daugiau nei 200 skirtingų modelių čia jūsų lauks pažymėti nuolaidomis, siekiančiomis nuo 30% iki 70%, o nuo kovo 25 iki 31 dienos bus taikoma ir papildoma nuolaida nuo 10% iki 20%.

Vokiško prekinio ženklo WELLENSTEYN parduotuvėje pristatomas didelis viršutinių vyriškų ir moteriškų drabužių asortimentas, skirtas visiems gyvenimo atvejams ir visoms veiklos sritims. Visos čia esančios striukės yra pagamintos iš inovatyvių medžiagų, pasižymi patikrinta kokybe ir funkcionalumu, o MOL kolekcija vyrams, kurią pristatysime šiame straipsnyje – ypatinga.

Lengva, sportinio stiliaus ir idealaus kirpimo – rodos, ko daugiau gali tikėtis iš striukės? Tačiau MOL suteikia kur kas daugiau – aukštos klasės kokybiškas užpildas šildo, tačiau neleidžia perkaisti, o siauras kirpimas yra išryškintas naudojant keliakryptes siūles. Subtilus detalių, tokių kaip odos apvadas nugaroje, pečių juostoje bei apykaklėje ir briaunuoti rankogaliai, panaudojimas patraukia aplinkinių dėmesį ir išlieka atmintyje, o vandeniui ir vėjui atspari drabužio medžiaga jus apsaugos nuo bet kokių oro sąlygų.

Norintys viena iš ypatingųjų MOL kolekcijos striukių praturtinti ir savo spintos turinį, gali rinktis iš įvairių jų spalvų bei medžiagų. Kadangi kiekvienas audinys pasižymi skirtingomis savybėmis ir bruožais, pristatome svarbiausias jų – kad pasirinkimas būtų lengvesnis.

SaroLiTecSuper-fine – lengvas, aukštos kokybės audinys, pasižymintis lygiu ir glotniu paviršiumi bei tik įdėmaus žvilgsnio dėka pastebimu keturkampiu raštu. Žvilgsnį prikaustantis sidabrinis žvilgesys striukę paverčia pirmu pasirinkimu sportiškos, tačiau madingos aprangos beieškantiems. Audinys pasižymi lengvu valymu ir gali būti skalbiamas 30°C temperatūros vandenyje.

DoRiBlaTecSuper – lygaus, glotnaus paviršiaus ir smulkios tekstūros audinys. Mirguliuojantis ir spalvas keičiantis žvilgesys – išskirtinis jo bruožas, drabužį paverčiantis klasiška stiliaus detale. Audinys pasižymi lengvu valymu ir gali būti skalbiamas 30°C temperatūros vandenyje, tačiau patartina nenaudoti minkštiklio ir sausai nedžiovinti.

MoSoDuHiTecLight – matinis, glotnaus paviršiaus ir ypatingą švelnumo pojūtį sukeliantis audinys. Dėl šių savybių, striukė tampa pirmuoju pasirinkimu besidairantiems patogios, tačiau stilingos viršutinės aprangos. Atsparus purvui ir greitai džiūstantis audinys yra lengvai valomas ir gali būti skalbiamas 30°C temperatūroje.

NiSoAirTecGreat – lengvas, aukštos kokybės audinys, pasižymintis smulkių vertikalių ruoželių tekstūra. Įvairiaspalvis matinis spindesys traukia aplinkinių žvilgsnius ir pabrėžia striukės dygsnius, o glotnus drabužio paviršius yra itin malonus liesti. Audinys pasižymi lengvu valymu ir gali būti skalbiamas 30°C temperatūros vandenyje, tačiau patartina nenaudoti minkštiklio ir sausai nedžiovinti.

Visas MOL kolekcijos striukes ir daugiau pavasarinių jų modelių galite rasti ir įsigyti Ogmios miesto „Outlet park“ įsikūrusioje WELLENSTYNE parduotuvėje. Tik dabar – su įspūdinga, 30% - 70% siekiančia nuolaida ir papildomais pavasario išpardavimo pasiūlymais.

Daugiau informacijos: http://outletpark.lt/lt/parduotuves/apranga/wellensteyn/89

 

Komentarai: