EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Šio sezono papuošalų mados: TOP 4 deriniai stilingoms moterims

2018-05-15 , Stilius


Papuošalų mados: į ką reikėtų atkreipti dėmesį šį sezoną

Ne paslaptis, kad kiekvieną stiliaus derinį meistriškai apjungia įvairūs aksesuarai bei papuošalai. Tiesa, specialistų teigimu, juos reikėtų rinktis atsakingai. Šį kartą plačiau kalbamės apie šio sezono papuošalų madas bei dalinamės specialistų patarimais kaip juos reikėtų derinti.
 

Šį ir ateinantį sezoną juvelyrikos tendencijos – itin liberalios: skandinaviškas minimalizmas dar neapleidžia savo pozicijų, tačiau papuošalai vis didesni, įvairių raštų bei spalvų. Dabar puikus laikas atrasti savo individualų stilių ar jį dar labiau paryškinti, tad dalinamės „Ogmios mieste įsikūrusio lietuviško prekės ženklo MONDRI įžvalgomis.
 

Kokią juvelyriką rinktis?

Atšilus orams ir mažėjant drabužių sluoksniams ypač daug dėmesio sulaukia auskarai. Kuo ilgesni, masyvesni ir traukiantys akį – tuo geriau. Itin madingi asimetriški, puošnūs ir ekstravagantiški variantai, kuriuos drąsiai galima derinti su gatvės ar elegantišku stiliumi, – mintimis dalinosi MONDRI atstovai.

Anot specialistų, šiltuoju sezonu apyrankės savo populiarumu taip pat nenusileidžia auskarams – tai puikus būdas pabrėžti moterišką rankų grakštumą. Pavyzdžiui, kelis kartus apie riešą apsivejančios apyrankės leidžia sukurti įsimintiną ir įdomų akcentą.

Smulkesnių grandinėlių ir kaklo papuošalų sluoksniavimas taip pat itin pastebimas bei sulaukia daug simpatijų naujausių mados kolekcijų pristatymuose. „MONDRI juvelyrikos namai šį sezoną siūlo funkcionalius vėrinius-apyrankes, kurios gali būti jungiamos ir sluoksniuojamos su grandinėlėmis, – sakė lietuvių dizaineriai.

 

 

 

Auksas ar sidabras, minimalistinis ar masyvus?

Dažniausiai moterys turi tvirtą nuomonę, kokią juvelyriką jos mėgsta. Vienos – ištikimos sidabro gerbėjos, kitos – pirmenybę teikia auksui.

Pastaruoju metu aukso papuošalai yra populiaresni nei sidabro, tačiau renkantis papuošalus svarbu atsižvelgti kokio tauriojo metalo atspalvio juvelyrika labiausiai tinka kiekvienam individualiai, pagal bendrą stilių, plaukų, akių ar odos spalvą. Anot MONDRI atstovų, juvelyriką reikėtų rinktis ne tik pagal naujausias madų tendencijas, bet atrasti kažką savito ir artimo širdžiai.

Kalbant apie papuošalų stilių, galioja ta pati nuostata. Ekspresyvūs papuošalai itin madingi, tačiau jei esate nelinkusi jų prisijaukinti, rinkitės keletą smulkesnių aksesuarų, kad galėtumėte lengvai juos suderinti. Viena tokių praktiškų idėjų – rinktis funkcionalų papuošalą, kurį galėsite jungti su kitais papuošalais tarpusavyje ir taip sukurti vis naują įvaizdį. Netikėtos vėrinių transformacijos į kelių eilių apyrankes bei junginiai su grandinėlėmis taip pat atskleis žaismingą stilių ir atrodys labai skoningai”, – pasakojo specialistai.

 

 

Papuošalų derinimo abėcėlė

Daugelis moterų kasdienai renkasi savo pamėgtą, prie visko tinkančią juvelyriką mat paprasčiausiai nežino kaip suderinti kitus, įdomesnius papuošalus. Pasak MONDRI, kuriant savo įvaizdį rekomenduojama pabrėžti vieną sritį, kurią labiausiai norėtumėte paryškinti papuošalais – kaklą, ausis ar rankas. Jeigu norite puoštis keletu papuošalų, rinkitės smulkesnius, tarpusavyje spalviškai derančius dirbinius, kad išlaikytumėte subtilią visumą.

Derinant aksesuarus, svarbu atsižvelgti į nešiojamų drabužių derinius – tai Jūsų raktas į sėkmę. Prie architektūriškų marškinių ar griežtų linijų švarko puikiai derės modernus, geometrinių formų ilgas kaklo papuošalas, o vasarišką bei gaivų įvaizdį subtiliai papildys ir sužibėti padės smulkios grandinėlės ant kaklo ar kelių eilių apyrankė iš Baltijos gintaro.

 

Juvelyrikos prekės ženklas MONDRI pateikia TOP 4 įvaizdžius:

 

 

Power woman elegancija – papuošalai CUBICO papildys nepriklausomos ir elegantiškos moters garderobą.

 

 

Smulkesnių grandinėlių ir apyrankių žaismas neįpareigojančiam įvaizdžiui suteiks jaunatviško spindesio.

 

 

Pasiduokite atostogų nuotaikai – karališko gintaro prabanga neleis likti nepastebėtai. Subtilaus švytėjimo kupinas Baltijos gintaras itin pabrėš Jūsų įdegį, tad tobulą įvaizdį pasieksite prie šviesių, šiltų atspalvių drabužių priderinusi WHITE AMBER kolekcijos papuošalus.

 

 

Mažiau yra daugiau – vasariška gaiva įsilies į Jūsų garderobą subtiliu gintaro spindesiu! Susikurkite žavų įvaizdį su LEMON kolekcijos papuošalais.

Komentarai: