EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

TOP 5 patarimai madingam manikiūrui: sezono tendencijos

2018-06-14 , Stilius


Nepriekaištingas manikiūras jau seniai tapo neatsiejama stiliaus detale. Anot specialistų, nagai gali pagyvinti nuobodų drabužių derinį bei tapti ryškiu įvaizdžio akcentu. Šį kartą ekspertai pateikia TOP 5 patarimus šiam sezonui:

1. Natūralumas

Anot „Ogmios mieste” įsikūrusio salono „Beauty Nail Express” specialistės Tatjanos Belskajos, jau kurį laiką į madą yra grįžęs natūralumas. Labai ilgi ir dirbtinai atrodantys nagai yra atgyvena. Šiuo metu populiariausias yra gelinis bei Shellac” nagų lakavimas. Abi technikos panašios tuo, kad manikiūras yra ilgalaikis ir išsilaiko net kelias savaites. Pagrindinis skirtumas tarp gelio ir Shellac” yra tas, kad pastaruoju būdu nagas nėra šiaušiamas”, – pasakojo T. Belskaja.

Kalbant apie nagų priauginimą, jis taip pat gali atrodyti natūraliai. Moterims, kurioms nagai neauga, lūžinėja arba trupa, priauginimas – viena iš išeičių. Populiariausias vis dar išlieka priauginimas geliu.

2. Formą svarbu rinktis individualiai

Pašnekovės teigimu, nagų formą svarbu pasirinkti pagal savo rankas, pirštus bei natūralaus nago išgaubtumą. Pavyzdžiui, kvadrato formos nagų geriau nesirinkti, jeigu Jūsų pirštai yra itin trumpi. Tokiu atveju, geriausiai tiks užapvalinti kvadratiniai arba ovalios formos nagai. Pastarieji itin gražiai atrodo trumpiems ir platiems nagams, mat vizualiai pailgina ir pirštus, ir nagus. O štai migdolo formos bei smailėjantys nagai idealiai tiks turinčioms ilgus pirštus bei plačias rankas. Taip pat šiuo klausimu visuomet galima pasitarti su manikiūrininke.

3.Ombre” ir Chrome”

Nors specialistai šiuo metu pataria rinkti itin natūraliai atrodančią nagų formą bei lakavimo techniką, kalbai pasisukus apie spalvas bei raštus, tendencijos visai kitokios. Šį sezoną rekomenduojama sublizgėti!

Prieš keletą metų išpopuliarėjusi Ombre” technika, kuria sukuriamas šviesėjimo arba tamsėjimo efektas nuo vienos nago dalies į kitą, vis dar išlieka itin madinga. Anksčiau atliekant Ombre” techniką buvo populiaru žaisti tik spalvomis, o štai šį sezoną vertėtų išbandyti Ombre” su blizgučiais. Geriausia rinktis auksinės, sidabrinės, pilkos, kreminės spalvos blizgučius”, – mintimis dalijosi T. Belskaja.

Anot salono „Beauty Nail Express” specialistės, ne ką mažiau dėmesio susilaukia ir Chrome” technika, dėl kurio vis dar pamišusios kone visos socialinio tinklo Instagram” įžymybės: Šia technika siekiama sukurti tauriųjų metalų įspūdį ant nago. Visas nagas yra padengiamas blizgučiais, kurie vėliau specialiu būdu yra įtrinami. Nagai atrodo it iš metalo. Gražiausiai tinka arba auksinės, arba sidabrinės spalvos blizgučiai”.

4. Geometrinės formos

Jau kurį laiką specialistai rekomenduoja rinktis tik subtilią bei abstrakčią nagų dailę. Taškeliai, linijos, kvadratai, rutuliukai tam tinka puikiai. T. Belskaja pataria vadovautis taisykle mažiau yra daugiau. Nesakau, kad įvairių gėlyčių ar lapelių reikėtų vengti. Svarbu, kad visi piešinukai ant nago būtų subtilūs”, – sakė manikiūro specialistė.

5. Ryškios spalvos

Šiuo metu itin populiaru derinti nesuderinamas spalvas. Tarkime, kelis nagus nusilakuoti mėlyna spalva ir kelis geltona arba žalia ir raudona ar rožinė. Taip pat būtina paminėti ir šio sezono populiariausias spalvas geltoną, violetinę bei žalią. Pasak pašnekovės, šiltuoju sezonu tikrai galima drąsiai rinktis ryškias ir net iššaukiančias spalvas.

 

Komentarai: