EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

Vestuvinės puokštės paieškos: šio sezono mados ir amžina klasika

2018-07-30 , Stilius


Dažna nuotaka savo svajonių vestuves planuoja itin kruopščiai ir atsakingai. Šventės vieta, dekoracijos, suknelė ir, žinoma, puokštė – viskas turi būti tobula. Šį kartą su specialistais kalbamės apie šio sezono vestuvinių puokščių madas, jau kurį laiką vyraujančias tendencijas bei klasika tapusius derinius. 

Šio sezono mados

Anot „Ogmios mieste” įsikūrusios gėlių parduotuvės „Fioraio” atstovės Jolantos Ivasenko, puokščių mados kiekvieną sezoną vis kinta. „Šiemet vertėtų paminėti pagrindinę vis dažniau matomą spalvą – violetinę. Tiesa, šios spalvos gėlės puokštėje tikrai patinka ne visiems, mat dažna nuotaka bijo vaikytis madų ir spalvų. Vis dėlto stilingoms ir sekančioms madas nuotakoms violetinė puokštė tiktų puikiai. Taip pat nereikėtų nuvertinti ir kitų sodrių spalvų, kurios taip pat itin madingos. Pavyzdžiui, tamsiai raudona, tamsiai žalia, ruda”, – sakė floristė.

Pašnekovės nuomone, šį sezoną taip pat itin populiaru derinti skirtingų rūšių ir spalvų gėles bei žaisti su tropinių augalų tematika. Palmės šakelės, įvairūs žalumynai, sukulentai, smilgos, plunksnos ir net medvilnės pūkeliai – būtent šie augalai atsispindi šių metų madingose puokštėse.

Jau kurį laiką vyraujančios tendencijos ir klasika

Bet ne visos nuotakos nori eksperimentuoti ir rinktis neįprastų augalų bei spalvų puokštes. „Ir tai tikrai ne bėda! Tos nuotakos, kurios yra nelinkusios rizikuoti dažniausiai renkasi pastelinių spalvų puokštes. Taip pat dažniausiai puokštės spalva atkartojama visose vestuvių tematikos dekore. Tai puikus sprendimas, padėsiantis išvengti chaoso ir nedarnos”, – pasakojo J. Ivasenko.

Pasak specialistės, ieškantys klasikos niekada nesuklys pasirinkę rožes. Jau eilę metų tai pati populiariausia vestuvinės puokštės gėlė. „Visai nesvarbu, ar tuoktuvės žiemą, ar vasarą – nuotakos vis dar nori romantiškų ar elegantiškų puokščių su rožėmis. Ši gėlė neturi sezoniškumo kaip kitos ir iš tiesų yra nenukarūnuojama klasika”, – kalbėjo „Fioraio” atstovė.

Kalbant apie jau eilę metų populiarias sezonines gėles, vasaros sezono simboliu jau spėjo tapti bijūnai. Ši mūsų močiučių sode augusi gėlė užkariavo daugelio nuotakų širdis. Bijūnai gali tikti ir romantiškai kompozicijai, ir elegantiškai. Tai pakankamai universali gėlė, todėl tikriausiai taip ilgai išlieka itin populiari. Pašnekovės nuomone, nuotakos jau kurį laiką taip pat renkasi ir hortenzijas bei jurginus.

Didžiausios klaidos

Vis dėlto renkantis vestuvinę puokštę neapsieinama be klaidų. Viena pagrindinių ir svarbiausių taisyklių į ką būtina atkreipti dėmesį – puokštės dydis ir svoris. „Tai būtina aptarti su floristais. Dažnai pasitaiko taip, kad nuotaka nori didžiulės įspūdingos puokštės, kuri kaustytų dėmesį. Taip, tai puiki idėja, bet reikėtų prisiminti, kad ji bus sunki. Visuomet perspėju klientes, kad geriausia rinktis tokią puokštę, kuri nebūtų našta. Tikrai visos ceremonijos pabaigoje pavargsta laikyti didelę ir sunkią puokštę”, – mintimis dalijosi floristė.

Tai toli gražu ne vienintelė klaida. J. Ivasenko rekomenduoja puokštę derinti prie bendros vestuvių nuotaikos, stiliaus bei net šventės vietos. Nereikėtų drastiškai maišyti stilių, mat galų gale rezultatas gali labai nuvilti, nes visa šventė gali atrodyti kiek chaotiškai. 

„Rekomenduočiau pasirinkti vieną stilistiką. Pavyzdžiui, bohemiškai nuotakai tinka žolinės puokštės, pasirinkusiai klasiką – bijūnai, rožės, romantiškajai nuotakai – hortenzijos”, – sakė pašnekovė.

Komentarai: