EN RU
Meniu
GRĮŽTI Į TINKLARAŠTĮ

WELLENSTEYN – už madą, derančią su praktiškumu

2019-07-20 , Stilius


WELLENSTEYN, garsusis Vokietijos prekės ženklas, kurio gaminiai šiandien yra laikomi kokybės bei praktiškumo simboliu, kviečia atvykti į savo išparduotuvę, įsikūrusią Ogmios miesto „Outlet park“, ir išsirinkti savo svajonių striukę su stulbinančia nuolaida. Vyriškos ir moteriškos, žieminės ir vasarinės striukės bei daugiau nei 200 skirtingų jų modelių čia jūsų lauks pažymėti nuolaidomis, siekiančiomis nuo 30% iki 70% Trumpai tariant, vokiška kokybė už gerą kainą!

Vokiško prekinio ženklo WELLENSTEYN parduotuvėje pristatomas didelis viršutinių vyriškų ir moteriškų drabužių asortimentas, skirtas visiems gyvenimo atvejams ir visoms veiklos sritims. Visos čia esančios striukės yra pagamintos iš inovatyvių medžiagų, pasižymi patikrinta kokybe ir funkcionalumu.

 

Gimęs, kad apsaugotų nuo gamtos sąlygų

WELLENSTEYN įkūrėjas, Adolfas Wuttke, prieš maždaug šešiasdešimt metų Hamburge savo pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu laikęs dideliame gylyje naudojamos vandens technikos gamybą ir aptarnavęs Vokietijos laivų statybos pramonę, suprato, jog jo klientams yra gyvybiškai svarbi tvirta, vandeniui atspari ir ilgaamžė apranga. Taip buvo sukurtas vaškuotos drobės švarkas, pritaikytas dirbti sunkiomis, atšiauriomis oro sąlygomis, greta šėlstančios jūros bangų.

1986-aisiais į kompanija atėjus jos įkūrėjo sūnui, šis kiek patobulino tėvo sukurtą drabužio modelį. Naujasis, prailgintas švarkas, išsaugojo pirmines apsaugines drabužio savybes, tačiau tuo pat metu tapo patogiu bei stilingu miesto švarku. Klientai akimirksniu įvertino modelio praktiškumą ir vos per dešimt metų jis tapo populiariausiu visoje Europoje.

 

Praktiškumas apjungtas su stilingumu

Jau daugelį metų WELLENSTEYN prekės ženklas išlaiko siaurą specializaciją ir gamina tai, ką moka geriausiai – viršutinius drabužius, pasižyminčius unikaliomis savybėmis. Siūlomi striukių modeliai leidžia judėti visiškai laisvai, pasižymi lengvumu, apsaugo nuo agresyvių aplinkos sąlygų, yra itin funkcionalūs ir visuomet išlieka paklausūs mados pasaulyje. Pradedant nesunaikinama „Brandungsparka“, pritaikyta buvimui greta atšiaurios jūros, visiems sezonams tinkančiu „Cliffjacke“, elegantiškuoju „Centauri“, o baigiant MOL kolekcija, skirta kasdieniam gyvenimui mieste – kiekvienas WELLENSTEYN modelis vos kartą jį užsidėjus atras kelią į jūsų širdį.

Ne mažiau svarbu paminėti ir tai, jog nuo pat įsikūrimo pradžios WELLENSTEYN siekia savo klientams pasiūlyti nepakeičiamą kokybės, praktiškumo ir stiliaus derinį. Nuolat tobulinami audiniai bei jų kombinacijos, funkcionalumo suteikiančios detalės ir mados tempu žingsniuojantys modeliai – visa tai apibrėžia prekės ženklo filosofiją.

 

 

Komentarai: